Залепнало по незалепващ тиган

  • 1 599
  • 11
Пуках си люти чушлета в оребрения тиган на Тефал. Пукала съм десетки пъти досега, никога не съм имала проблем с почистването. Нали затова е незалепващо покритието уж...Сега какво стана - не знам, обаче имам няколко черни петна като от загоряло по дъното на тигана и идея си нямам с какво да ги почистя, без да повредя тефлона newsm78 С гъбата не излиза. Киснах от снощи - никакъв ефект. С абразив ме е страх да търкам, както и с обратното на гъбата, да не го надера. Някакви предложения? Praynig
Виж целия пост
# 1
С "медикс" за фурни излиза всичко, а тефлона си е непокътнат. Изпитано!
Виж целия пост
# 2
Е, медикс точно нямам, имам друг препарат за фурни...Но мога да купя медикс де, ако трябва точно той да е. Ама търкаш ли с нещо или само от едното напръскване пада?
Виж целия пост
# 3
Няма нужда да е точно "Медикс" Grinning, да е за фурна, те са по- агресивни. Само намазваш без да търкаш, изчакваш и изплакваш. Най- много с меката част на гъбата да тръкнеш ако се налага на места.
Виж целия пост
# 4
а дали е залепнало нещо. тефлона не би трябвало да загаря, още повече пък и след като е киснат, да не падне.  newsm78
ДА не би да ти е паднал тефлона на тези места. Това ми се е случвало с тефлонов тиган куча марка.
Виж целия пост
# 5
Съгласна съм за препаратите за фурна .Точно снощи напръсках дупето на един тиган, който с нищо не можех да изтъркам /дори и с телче пробвах/.След като постоя 15 минути, с гъбата като обрах и всичко беше паднало и сега тигана е като нов.
Опитай, дано да стане  Peace
Виж целия пост
# 6
Благодаря, момичета Hug Тази вечер като приспя бебето, ще се позабавлявам с тигана hahaha
Виж целия пост
# 7
намокрям, наръсвам с бакпулвер и след 30 мин. измивам с мекото на гъбата Peace
Виж целия пост
# 8
Белинда, сподели после,, до къде сте я докарали със забавленията  Laughing!
Виж целия пост
# 9
Докладвам пълен провал Sad На препарата ми за фурни изрично пише да не се ползва за тефлон. Пробвах с бакпулвера - нъцки. Баси скапания тиган Close Днес ще търся Медикс.
Виж целия пост
# 10
С "Медикс"-а също внимавай, не го дръж прекалено дълго, 5 минутки стигат. Аз съм пробвала върху тиган Tefal и не е имало проблем, въпреки натриевата основа изписана в съдържанието.
Виж целия пост
# 11
и аз имах проблем с оребрения тиган на Тефал. От печене на зеленчуци - лук, тиквички и патладжани целия загоря. Нищо не помагаше. Но реших проблема - изхвърлих тигана. Laughing
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия