13-и ден в цикъл?!

  • 866
  • 8
Здравейте!
Накратко днес е 13-ият ден, откакто имам менструация, при това не прокапва по малко, ами си е като в 4-ти ден например. Говорих с гинеколога и той смята, че може да е защото от началото на този цикъл започнах да пия противозачатъчни. Предписа ми ги, защото и предните два месеца след края на цикъла имах кръв по още една седмица.
Мислите ли, че може да е от противозачатъчните, смяна на сезона или нещо друго?
Гинекологът каза, че се случва при започването на противозачатъчни да ти продължи цикълът по-дълго, но го смущавало, че е така силно, а не просто прокапване. Мен още повече ме смущава това.
Освен това аз му казах, че съм фамилно обременена с рак на гърдата (баба почина от това), а той въпреки това ми даде хапчетата и каза да не се панирам. В работата ни обаче тази седмица дойде ехограф и, като докторът, който гледаше, разбра, че при фам. обремененост пия противозачатъчни, каза, че гинекологът ми е безотговорен и ненормален. Сега нямам никакво доверие на гинеколога си, а имам проблем и не зная към кого да се обърна.
Можете ли да ми препоръчате гинеколог, който би ме приел по спешност? Някой, на когото наистина вярвате. От София съм.
Благодаря ви предварително!
Виж целия пост
# 1
Какви хапчета пиеш?
Аз имах подобен проблем,но моята лекерка ми изписа Примолут нор за регулиране на цикъла,но в никакъв
случай не мисля,че в случая противозачатъчните са най-адекватното решение.
Просто смени лекаря и си направи нова консултация(не мога да ти препоръчам такъв)
Успех!  bouquet
Виж целия пост
# 2
Пия Ясмин. Четейки темата за противозачатъчните, попадам и на други подобни проблеми. Сега ми остава само да си намеря истински добър гинеколог  Rolling Eyes
Виж целия пост
# 3
Пия Ясмин. Четейки темата за противозачатъчните, попадам и на други подобни проблеми. Сега ми остава само да си намеря истински добър гинеколог  Rolling Eyes
Ооо,така си и помислих ooooh!
И аз бях точно така с този Ясмин,при него отделянето на кръв продължава 2-3 месеца
Всъщност доста е изписано тук за него Peace
Виж целия пост
# 4
Пия Ясмин. Четейки темата за противозачатъчните, попадам и на други подобни проблеми. Сега ми остава само да си намеря истински добър гинеколог  Rolling Eyes

от Ясмина е, спокойно, и на мен ми се е случвало,
организма се нагажда,
само не можах да разбера, защо трябва да си сменяш лекаря  Thinking
Виж целия пост
# 5

само не можах да разбера, защо трябва да си сменяш лекаря  Thinking
Ами най-вече защото не ми харесва това, че не отчете фамилната ми обремененост с рак на гърдата и въпреки всичко ми предписа противозачатъчните. Другият доктор не можа да повярва, че пия противозачатъчни, а съм предупредила, че съм предразположена. Една приятелка отиде при въпросния гинеколог с много различни оплаквания, той й казал същите неща като на мен и й дал пак Ясмин  Thinking
Виж целия пост
# 6
ясно  Rolling Eyes
тогава го сменяй,
аз ходя в Шейново при д-р Богословова,
когато е часният и прием и асистира д-р Николова, която пък е мамолог,
и така можеш да направиш двойна консултация  Wink
Виж целия пост
# 7
Можеш да видиш списъците и темите за гинеколозите и да се ориентираш,защото иначе всеки ще похвали своя и пак ще трябва да избираш между 10 например.Това е мое мнение.
Виж целия пост
# 8
Благодаря ви, момичета!
Лошото е, че вися от няколко часа в Белия списък на гинеколозите и съм съвсем объркана  Laughing
Дали все пак не бихте ми препоръчали някой конкретен? Например тази Богословова я хвалят и там, но не мога да намеря координати?...
Те хвалят и моя гинеколог, но и двете с моята приятелка, които бяхме много лоялни и харесващи го пациентки, сме разочаровани  Confused
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия