може ли 8 г.с. да не се хване пулс?

  • 2 320
  • 41
моля споделете опит? гледа ме  с вагинален и не намери пулс...
Виж целия пост
# 1
може
Виж целия пост
# 2
като измериха плода отговаряше ли на 8 г.с.? ще ти се наложи да проверите пак след седмица две, ако плодът е бил голям колкото трябва за да се види дали има развитие.

Виж целия пост
# 3
може да,но потърси второ мнение от спициалист
Виж целия пост
# 4
Не винаги в 8 г.с. но в 9 г.с. има това емнението на моя гинеколог, аз имах същия въпрос към него. В 9 г.с. вече чухме - туп- туп.
Изчакай и пак отиди на преглед. Спокойно.
Виж целия пост
# 5
Може, изчакай още една седмица или отиди при друг лекар. Успех!
Виж целия пост
# 6
Не се притеснявай ! Направи консултация с друг лекар и тогава прецени колко още да изчакате за следавщ преглед!
Всичко ще е наред! Бъди спокойна само! Hug
Виж целия пост
# 7
Ако плодът отговаря по размери на гест. си седмица,
няма място за притеснение...
Виж целия пост
# 8
може да,но потърси второ мнение от спициалист
Peace
Виж целия пост
# 9
При мен засякоха сърдечна дейноснт в 10г.с, но с коремен и много допотопен ехограф.
Виж целия пост
# 10
б;лагодаря ви! малко се поуспокоих, ще чакам до понеделник, докторката иска да ме види на доплер, а явно днес няма как да стане.
Много мислих дали да не ходя някъде днес за друго мнение, но ще почакам до понеделник, вярвам си на докторката.Пък и тя беше доста разстроена когато ме преглежда, явно нещо с някой близък. Та може и просто да не е гледала добре, знам ли.
Не стигнахме до мерене, но аз го виждам видимо порасло, последно ме гледа преди 4 седмици.Странно е , че спрях да повръщам от 3-4 дни, тя каза че това не й харесва.. Но пък си ми е зле,гади ми се ,просто не чак да повръщам.
стискайте ми палци!!! Embarassed
Виж целия пост
# 11
И при двете ми бременности пулсациите се видяха ясно в първите дни на 6 г.с.- с вагинален. Желая ти успех Peace
Виж целия пост
# 12
Всичко е възможно.
Виж целия пост
# 13
Възможно е
Виж целия пост
# 14
Да! На мен в 7 г.с. ми хванаха пулс на бебето и според пулса установиха пола! След това се потвърди!
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия