Колко често се карате с половинката?

  • 685
  • 5
Здравейте!
Пускам тази тема,защото ми е много интересно колко често се карате с половинката си и за какви неща главно стават разправиите.
Питам това,защото от един известен период насам ние с моя приятел се караме доста често и то все за някаква дреболия,която съответно после прераства в голям скандал.Това страшно ме тормози и знам,че не е нормално.
Интересно ми е също дали е възможно това нещо да отмине.Заедно сме от 1 година.Има ли жени тук,които са били в същото положение и с течение на времето тази ситуация е отшумяла?
Хубав уикенд на всички!   bouquet
Виж целия пост
# 1
КЪМ МОДЕРАТОРИТЕ
Без да искам натиснах бутоона ПУБЛИКУВАЙ 2 пъти и пусна темата 2 пъти.
Моля едната да бъде изтрита!
Мерси.
Виж целия пост
# 2
Според мен е нормално да има и такива периоди!!!Мисля че е притеснително когато това продължи години....Ние също се караме много напоследък с моя мъж,защото вече сме супер изнервени и двамата от предстоящото раждане на бебето ни.Поводи много-от всичко може да излезе скандал.Но пак повтарям това е период,който отшумява с времето (може и месеци да продължи) трябва търпение и компромиси.Но ако проблемите са с години тогава вече е нещо сериозно и трябва да се замислите за причината!!! Peace
Виж целия пост
# 3
Достатъчно често, особено сега като се роди детето!
Двамата отреагирахме различно! Той се успокои и казва, че най-хубаво му е да се прибере в къщи след уморителния ден, където го чакат двете му жени!
Аз - напротив! Така се втурнах в новото изживяване, че имам чувството "летя" #Crazy
Сблъсъците #2gunfire #2gunfireса невероятни! Но ще отмине... Механизмът ще го смажем и единият ще се забърза, другият - забави. Мисли позитивно  bouquet
Виж целия пост
# 4
Живеем повече от 15 г. заедно и почти ежедневно спорим по различни въпроси.Всеки си казва доводите в подкрепа на тезата и обикновенно стигаме до приемливо и за двете страни споразумение.Нормално е да има различия все пак живи хора сме и всеки е  личност.
Никога не сме преминавали ''границата'' случва се в спора да повишим тон НО ДО ТУК.
Иначе мисля тези наши спорове за един вид отпушване на напрежението.Представи си ако единия все премълчава как ще е насъбрал в един момент Rolling Eyes и  какво избухване може да последва #Crazy,а така като се изясняват нещата на момента и то БЕЗ НЕРВИ.
Виж целия пост
# 5
Не съм броила. Нали знаеш, че не е важно количеството,а качеството, а за качеството, гледам си има отделна темичка. Laughing
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия