Откъде костюм на Дядо Коледа?

  • 1 648
  • 11
Иска ми се да купя такъв с тенденцията вуйчото на дъщеря ми да се маскира няколко години. Надявам се да е по-интересно и евтино от наемането на артист hahaha
Виждали ли сте да продават някъде в София? По възможност да е изпипан - с колан, брада...
Виж целия пост
# 1
В Практикер на Коледния им базар има всяка година. Струва около 10 лв., сега може и да е малко повече, но в никакъв случай не е скъп. Може и в Бриколаж да видиш също.
Виж целия пост
# 2
Миналата година си бяхме купили такъв от Кауфланд Peace, струваше 12лв, но за тези пари нали ви е ясно, че си беше обикновен китайски боклук Mr. Green
После мъжа ми донесе от чужбина един костюм, близо 100лв, но изпипан отвсякъде, със всичко Peace
Ако някой иска, мога да сложа и снимка от миналата Коледа(където мъжо го играеше Дядо Коледа Mr. Green)
Виж целия пост
# 3
Да, моля те Simple Smile
Виж целия пост
# 4
Ок, само да ги прегледам и да избера малко снимки и ще ги кача Peace Hug
Виж целия пост
# 5
ако кажа на мъжа ми даде 100лв.,за костюм на дядо коледа,ще ме накара да го нося после поне още два месеца през годината да избие парата  Joy
Виж целия пост
# 6
Аааа той дава парите и той си го носи Joy Joy Joy
Ето тук малко снимки от миналата Коледа Hug
http://www.snimka.bg/album.php?album_id=308176
Виж целия пост
# 7
В брошурата на Метро за периода 13.11-26.11 има за около 10лв.
Виж целия пост
# 8
много ти е сладко джуджето  Grinning
Виж целия пост
# 9
Благодаря! Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes
Виж целия пост
# 10
Джуджето е много сладко Simple Smile Костюмът е супер. Май ще се рови в Ибей newsm78
ако кажа на мъжа ми даде 100лв.,за костюм на дядо коледа,ще ме накара да го нося после поне още два месеца през годината да избие парата  Joy
Joy
Аз още няма да обявявам цена Blush
Виж целия пост
# 11
В Метро има за 10 лева, но май не видях да има брада. Май е само шапка и нещо като халат. Утре имам път натам ще видя точно какво представлява и ще пиша.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия