Кое е любимото ви място за отдих сред природата?

  • 1 452
  • 14
Кое е любимото ви място за отдих сред природата?
Виж целия пост
# 1
Навсякъде ми харесва щом е сред природата,само да не съм в София Mr. GreenХаресвам много,Троян,Трявна,Копривщица и т.н. Peace
Виж целия пост
# 2
Драгалевския манастир

Банско - преди 10 години  Mr. Green

Лъкатник

Виж целия пост
# 3
Драгалевския манастир

Банско - преди 10 години  Mr. Green

Лъкатник



Да и аз съм съгласна за Лакатник!( мисля че се пише с А, ако става на въпрос за местност след Своге)
Виж целия пост
# 4
Това лято бях за първи път в Жеравна. За мен това е мястото. Иначе сред природата ходим много често на Мальовица.
Виж целия пост
# 5
Копривщица, Медвен (Синия вир), Родопите (Чудните мостове и Гела), гората ни над вилата...
Виж целия пост
# 6
Родопите
Виж целия пост
# 7
Драгалевския манастир

Банско - преди 10 години  Mr. Green

Лъкатник



Да и аз съм съгласна за Лакатник!( мисля че се пише с А, ако става на въпрос за местност след Своге)

Да, имам предвид местността в Искърското дефиле.
Виж целия пост
# 8
Драгалевския манастир

Банско - преди 10 години  Mr. Green

Лъкатник





Да и аз съм съгласна за Лакатник!( мисля че се пише с А, ако става на въпрос за местност след Своге)

Да, имам предвид местността в Искърското дефиле.


Да, там наистина  е красиво и става чудна скаричка! Laughing
Виж целия пост
# 9
обожавам да ходя на места, където няма много хора и природата и атмосферата е страхотна
 Flutter
Виж целия пост
# 10
Природа , такава каквато аз я харесвам - Рила и то колкото се може по-нависоко и по-непристъпно и по-откъснато от суетата човешка...........за бърза разходка - Витоша в частта си над Бистрица.
Виж целия пост
# 11
Много места сме обиколили,всяко има своята красота и чар,но най -много ми харесват Родопите.
Виж целия пост
# 12
Много места сме обиколили,всяко има своята красота и чар....

 smile3521
Виж целия пост
# 13
Любимо място - Родопа  Heart Eyes и по конкретно Кръстова Гора, Чудните мостове....друго си е високата планина Hug
Виж целия пост
# 14
Навсякъде ми харесва,нали е сред природа  Hug
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия