Зацапване на края на бременността

  • 2 193
  • 33
Момичета,днес ми е датата на термина.Вчера бях на преглед-всичко е наред,но ми казаха,че ако до четвъртък не съм родила,да си приготвя багажчето и да отивам в болницата.Преди малко,обаче,видях,че имам леко розовеникаво зацапване по бельото,придружено с изтичане на течност(много малко количество-на капки).Мисълта ми е-това може ли да са околоплодните води?Все пак беше много малко и не съм сигурна Thinking.Кажете си мнението.
Виж целия пост
# 1
Също може да е тапата.

Все си мисля,че околоплодните води текат повече.
Виж целия пост
# 2
И аз се колебая между двете неща.Водите и тапата.
Виж целия пост
# 3
Не се ли обади на лекаря си, аз бих го направила веднага. При моето раждане ми изтекоха околоплодните води, направо се подмокряш, смених няколко превръзки, така че тези капчици може да са и от нещо друго.
Виж целия пост
# 4
Може да са околоплодни води. Аз родих сина си след като един ден ми падна тапата и след това три дни ми капеше от околоплодните води , все едно има някаква перфорация и в зависимост от положението на тялото ми и това на бебето успяваше да изтече по малко. Знам, че бяха околоплодни води, защото като отидох на третия ден на лекар провериха като накапаха от някаква течност върху превръзката и така разбраха ,че  е точно това. Родих няколко часа след това като ми спукаха водите там. Според мен трябва да се обадиш на лекаря си и да му обясниш. А имаш ли някакви контракции?
Виж целия пост
# 5
И при мен бе същото като го описваш  Wink мъжа ми ме закара в болницата , приеха ме тъй като  бе минал термина и на другия ден вечерта почна раждането  Peace


Свържи се с лекарката ти и следи интервала на контракции  Peace


Успех и леко раждане ти желая   bouquet
Виж целия пост
# 6
и на мен така след обяд започна да ми зацапва през ноща започнаха болките и на сутринта отидох в болницата и родих
УСПЕХ и ЛЕКО РАЖДАНЕ
Виж целия пост
# 7
Пада ти тапата.
Леко раждане и здраво бебче на финала!
  bouquet
Виж целия пост
# 8
Не съм се обаждала на лекарката-на нея човек не може да разчита.Ако има някакво развитие вечерта или през нощта,ще ходя направо в болницата.Ако не-утре сутрин,така или иначе,пак съм там Peace
Виж целия пост
# 9
време ти е да раждаш Hug
Виж целия пост
# 10
И при мен падането на тапата беше съпроводено със зацапване, което продължи два-три дена. Десет дена след като ми падна тапата родих.
Виж целия пост
# 11

УСПЕХ!!! Леко раждане и здраво бебче!!!  Peace
Виж целия пост
# 12
Според мен е тапата, но отиди на лекар да те погледнат
Виж целия пост
# 13

УСПЕХ!!! Леко раждане и здраво бебче!!!  Peace

И от мен. Hug
Виж целия пост
# 14
Успех  bouquet
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия