Дайте идея за заместител на попарата

  • 6 853
  • 18
Какво да му давам на това дете освен тая тъпа попара. Хич не я харесва. Яде я, но с огромно нежелание... едвам я изяжда. Кажете някаква алтернатива, а пък ми е жал да яде едно и също всяка сутрин горкото...
Виж целия пост
# 1
Можеш да му правиш Кисело мляко с бисквитки; Каша с бисквитки; Кремче или кисел; крем с бисквити като торта; Грис; Намачкани макаронки ... в този дух
успех
Виж целия пост
# 2
Аз от няколко дни я редувам с кус-кус, пак със сиренце, захар и масло. Но, нещо не и харесва много за сега, май предпочита попарата.
Виж целия пост
# 3
Овесени ядки с масло и сирене, грис.....сутляж.....или е малка?
Виж целия пост
# 4
И аз ще следя темата с интерес. Попара и кус-кус яде с нежелание. Яде с апетит следното:

130-140 грама плодово пюре
3 лъж. адаптирано мляко
2 бисквити Плазмон или 1 обикновена
Всичко се разбърква. От скоро добавям и 1-2 лъжици кисело мляко. Гледам пюретата да са без захар, че ми се струва сладко.
Виж целия пост
# 5
Е, благодаря ви за идеите. Това за бисквитената торта ми се струва много добър вариант. Аз самата обожавам такава торта.... още довечера ще направя нещо.
Иначе още не смея да й давам кисело и прясно мляко иначе отдавната да съм й направила сутляж. А грис вече й правя, забърквам го с малко плодово пюре и си облизва ушите от кеф. Ама товаго давам следобеда... за закуска ми се струва гадно... уфф, аз от малка много мразя грис и ми е жал да й го давам, ама пък тя си го харесва...  Confused
Виж целия пост
# 6
Да добавя и ка4амака. Също така е4еми4ени и ръжени ядки, приготвям ги като овесените.
Виж целия пост
# 7
И нашия мрази попарата, затова редувам с кус-кус, а също му правя плодови шейкове, които обожава. Пасирам примерно банан и пъпеш и с две-три лъжички адаптирано мляко правя шейка Laughing
Виж целия пост
# 8
Домашна юфка със сирене и масло!
Виж целия пост
# 9
Хип  http://www.hipp-bio.ru/ - тук може да видиш схемата за хранене на Хип, те имат 2 каши в менюто - една е млечна, а другата зърнно-плодова.
Нали попарата си е чисто наш продукт Simple Smile (и ний сме дали нещо на ... на нас си Simple Smile )
 
На нас ни предстои да почнем попарата о план график след 1 седмица ... та не съм много компетентна с неяденето на кашата. От другите мами (от градинката) знам, че когато нямат обезсолено сирене правят попарата от мляко и сухари (на мен това на каша ми прилича)
Виж целия пост
# 10
Кисело мляко с намачкан банан.
Виж целия пост
# 11
Аз пък сутрин (10,30) редувам попара със зеленчукова каша "Слънчо" като слагам и в нея сиренце.Не съм го обсъждала с педиатър- моя си измислица.Детенце  много я харесва.
Виж целия пост
# 12
Не видях някой да предлага елдените ядки, със сирене и масло ги правя аз.
Кус-кус - радва се на голям успех при моето момче. Hug
Виж целия пост
# 13
Не видях някой да предлага елдените ядки,


Това е де факто елда, нали? Аз съм си купила, но за себе си. Ще взема да пробвам да дам и на Ани... Може пък и да й хареса...
Виж целия пост
# 14
Да, точно елда имах предвид. Пробвай - може да й хареса, сменяй първата вода при варене, че понамирисва леко Crazy .
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия