Четвъртокласници-2

  • 28 711
  • 437
Продължение мами-дами....
Виж целия пост
# 1
Снощи бях на 1ва род. среща в Британика.Похвалиха ми я щерката.засега само един път е имала 98%.Видях и тестовете й(нали не се сещам да мина да ги видя).Засега е още много запалена по езика.А днес не учиха, заради Св.Климент(у-щето празнува).Ходиха в Археологическия музей.Харесало й.Иначе в у-щето държим положението LaughingДаже помага по математика на съученичка. Grinning
Виж целия пост
# 2
запис  Peace
Виж целия пост
# 3
Да се запиша, че в последно време само ви чета  Embarassed
На нашия фронт всичко е спокойно и не знам какво да споделя  Shocked Няма проблеми с ученето, носи 6-ци /госпожата е доволна от нея/пу-пу....Дъщеря ми я вълнуват по-скоро извънучилищните занимания - коледния концерт по пиано, старта на сезона на зимните кънки и ските приятелите, подаръците - ей такива неща
Виж целия пост
# 4
и аз да се отчета  Wink
Я кажете, пишат ли вашите деца писма на Дядо Коледа? Моята госпожичка още пише Simple Smile, но пък и аз се стремя да поддържам идеята, че Дядо Коледа съществува
Виж целия пост
# 5
Като чета и ми се иска и моя син да е така прилежен. Но уви не е, даже съм в размисъл дали да го записвам за 2 модул в СМГ..умен е но му се учи винаги гледа да съкрати каквото може, не се вълнува от оценки и както казва в никакъв случай не иска да е зубър, каквото и да говоря и както и да го стимулирам не се получава...вече се предавам почти - важното е да е здрав и щастлив.
Виж целия пост
# 6
Записвам се.

Днес сина го пускам на училище след доста дълъг и мъчителен престой вкъщи заради вирус и то от летните, а вече е края на ноември.

На Дядо Коледа миналата година писа, но тази явно е разбрал, но все още държи на идеята заради по-малката си сестра.
Виж целия пост
# 7
Nadyk  благодаря за новата тема   bouquet

Дъщеря ми от миналата година не вярва в Дядо Коледа. Дядо и взел , че и казал.   CryМного ме е яд. Все ми се щеше по - дълго време да се радва на тази красива детска илюзия.
С ученето - да носи шестици, но разказвателните предмети са и доста трудни. Особено ЧП. Снощи четохме урок за опазването на околната среда... просто нямам думи как е написан..  Mr. Green
Виж целия пост
# 8
На Дядо КОледа писма не пишат още от миналата година. Не че не знаят кой носи подаръците, но им беше забавно като бяха малки. Тази година отсега знаят какъв ще е подаръкът, още повече, че ще е за цялото семейство. Нямат търпение да дойде Коледа.  Laughing

Моята щерка я избива на стихоплетство. По български трябваше да пишат някакви описания на цветя в проза, но тя реши, че й е по-лесно да измисли стихотворение. (надявам се учителката да не се заяде по този повод, че нещо двете са под напрежение) За момината сълза беше и го съчини, коконата, за отрицателно време. И после се започна едно лигавене с брат й с вариации на това стихче..., направо ме побъркаха от хилене и съчиняване на глупости. Тя измисля стихчета още от години, но са все пръснати по тетрадките й. Трябва да ги събера на едно място.
Виж целия пост
# 9
Като чета и ми се иска и моя син да е така прилежен. Но уви не е, даже съм в размисъл дали да го записвам за 2 модул в СМГ..умен е но му се учи винаги гледа да съкрати каквото може, не се вълнува от оценки и както казва в никакъв случай не иска да е зубър, каквото и да говоря и както и да го стимулирам не се получава...вече се предавам почти - важното е да е здрав и щастлив.

Оох, това все едно аз съм го писала, само че моето дете е момиче.
Наскоро ми каза, че шестиците били за мен, на нея не и трябвали.  Shocked
Справя се чудесно когато иска, но най-често гледа да мине с минимума, а някой път съвсем откровено се скатава - казва че е забравила. Класната ми праща бележки когато не си е написала домашните.  Confused
Виж целия пост
# 10
За Дядо Коледа знае още от детската градина. Една родителка беше така добра да разкаже на цялата група, че няма Дядо Коледа, фея на Зъбчетата и други неща, за които се сетила. Беше разревала всички деца няколко часа преди празника за Коледа в градината.
На урока вчера по ЧО се представил блестящо. Госпожата доволна заради допълнителната информация, която представил. Има голяма шестица - на ред и половина! Много е доволен и наистина се подготвя с интерес по тези предмети.
За подарък за рождения ден още нищо не съм измислила, а наближава. Помогнете, МОЛЯ!!! Praynig Praynig Praynig
Виж целия пост
# 11
Моята госпожица не вярва вече в Дядо Коледа, но успешно поддържа излюзията заради малкото си братче. Wink Пак заради него пишат писма усилено.

Утре имаме контролно по ЧО, в понеделник беше по ЧП.
Дъщеря ми носи и различни от 6 оценки, но виждам, че я е яд, когато се случи това. Simple Smile
Виж целия пост
# 12
Хоп и аз при тез с "минимум усилията", както точно го е определила multimodal.
Войната вкъщи е постоянна. И син, и майка сме велики инати: той всячески си защитава мързела и спокойствието, а аз, с риск да полудея, не спирам да въвеждам вариации на тема: "няма да ти позволя да ме откажеш да се боря с мързела ти"  Twisted Evil

След като вчера за n-ти път установих, че само е отбил номера за домашните и задачите, днес сме без телевизия до неделя, вчера прибрах току-що купените "Острие" и "Jetix". И psp-то няма да му дам да подуши. И със свито сърце чакам да видя ще има ли някакъв положителен ефект наложения карцерски режим  Rolling Eyes
Виж целия пост
# 13
Само запис
Моят е със счупена ръка от ледената пързалка,учи  ,но не пише.
Виж целия пост
# 14
И аз да се запиша.
На училищния фронт нищо ново. Мотае се, уж учи, но всичко се прави на бавни обороти с много кандърми. Twisted Evil
И за оценки не мога да говоря, защото нашата класна събира на определен период от време бележниците и нанася насъбралите се оценки. Сега сме без бележник и в трепетно очкване Wink
А за дядо Коледа знае още от втори клас. Те в училище бяха обсъждали и директно ми отпери въпроса, за да ме проверяла дали лъжа...
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия