Къде във Варна- 3

  • 77 432
  • 619
Старата тема
Виж целия пост
# 1
пу първа  Laughing
Виж целия пост
# 2
Бам втора и със въпрос. Mr. Green

Къде мога да намеря хубави кожени мъжки чанти,делови.За документи които са.
Виж целия пост
# 3
Благодаря за бързите отговори ( в тема "Къде във Варна-2"), момичета! Знам аз къде да попитам и кой ще ми свърши работа! Благодаря още веднъж!  bouquet
Виж целия пост
# 4
Хайде и аз тук! Embarassed
Виж целия пост
# 5
Бам втора и със въпрос. Mr. Green

Къде мога да намеря хубави кожени мъжки чанти,делови.За документи които са.

В Samsonite има, но над 100 лв. са повечето. Иначе голямо разнообразие намерих в един магазин до Червения площад, някъде зад спирката от страната на ОББ се пада. В него има и дрехи, ръкавици, куфари..и много чанти. От там купих на баща ми много хубава за около 80 лв. беше. Wink
Виж целия пост
# 6
Бам втора и със въпрос. Mr. Green

Къде мога да намеря хубави кожени мъжки чанти,делови.За документи които са.

В Samsonite има, но над 100 лв. са повечето. Иначе голямо разнообразие намерих в един магазин до Червения площад, някъде зад спирката от страната на ОББ се пада. В него има и дрехи, ръкавици, куфари..и много чанти. От там купих на баща ми много хубава за около 80 лв. беше. Wink

Благодаря,ще погледна.  bouquet Аз съм предвидила доста повече пари,така че не е проблем.
Виж целия пост
# 7
Цитат
Знае ли някой къде във Варна можем да си направим хубави студийни снимки по повод първата годинка на бебо?

www.artbabys.com Нямам лични наблюдения, случайно ми дадоха визитка, но снимките от сайта много ми харесаха.
Виж целия пост
# 8
Цитат
Знае ли някой къде във Варна можем да си направим хубави студийни снимки по повод първата годинка на бебо?

www.artbabys.com Нямам лични наблюдения, случайно ми дадоха визитка, но снимките от сайта много ми харесаха.
http://www.photostudiox.com/ аз съм много доволна от тях. Ето тук можеш да видиш снимки който са ми правили за празниците на децата:
http://www.cvetem.snimka.bg/album.php?album_id=279091 всичките са правени от тях.
Виж целия пост
# 9
Запис и аз тук.
Виж целия пост
# 10
Мерси за отговорите момичета  bouquet  bouquet
Виж целия пост
# 11
Записче. Много са хубави снимките в тези сайтове.
Виж целия пост
# 12
Запис и в новата тема и имам един въпрос:
Къде във Варна има колички Cosatto?
Виж целия пост
# 13
запис
Виж целия пост
# 14
Хайде и аз в темата.Момичета помагайте с магазини за палта.
Искам вталено ,до коляното и на по приемлива цена .Харесах си едни палта на българска фирма.
Рокси рос ,Роси рос или нещо подобно ,но ми се видяха скъпи почти 200 лева бяха. Чували ли ли сте за подобна фирма.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия