Микровълнова-проблем

  • 2 270
  • 14
Снощи приготвих в нея един ориз, всичко беше нормално. Сутринта я пускам да топля вода за кафе, работи, бръмчи нормално, обаче не затопля. Шок, какво всъщност се е случило? Ще се радвам някой да помогне Peace
Виж целия пост
# 1
Пробвай да я изключиш от ел.мрежата и после пак я пусни. Огледай за остатъци от храна или фолио по стените.
Виж целия пост
# 2
Сиренце, чистих, бърсах, включвах, изключвах. Не затопля! Нямам идея какво и стана на тая.
Виж целия пост
# 3
И на мен ми се случи преди време - проблемът беше в магнетрона. Не беше изгорял самия той, а нещо наоколо.
Решението е сервиз.
Виж целия пост
# 4
Май нещата отиват към сервиз  Confused Дано е в гаранция още.
Виж целия пост
# 5
Ясна е работата. Гаранцията отдавна изтече. Важното е да я оправят. Мерси, момичета  bouquet
Виж целия пост
# 6
На мен ми се случи същото, с тази разлика , че фурната беше гаранционна. Оправиха я, но ми казаха, че ако не е гаранцията да покрие ремонта, цената е щяла да бъде почти колкото нова печка.  Sad
Виж целия пост
# 7
цената е щяла да бъде почти колкото нова печка.  Sad

точно така е, но получаваш 1г. гаранция.
Виж целия пост
# 8
И на мен ми се е случвало. Печката не топлеше няколко дни, оправи се от само себе си.
Виж целия пост
# 9
Верно ли, Танче? Да взема да й дам шанс няколко дена newsm78
Виж целия пост
# 10
И на мен ми се е случвало. Печката не топлеше няколко дни, оправи се от само себе си.

На мен също Laughing Оправи се от само себе си, докато се наканя да я занеса в сервиз. Оттогава минаха поне 6-7 години - все още работи безотказно!
Виж целия пост
# 11
Моята пък  не проработи- бръмчеше нормално, но изобщо не топлеше. Чистих, включвах, изключвах, това беше. Смениха й магнетрона и вече четири години нямам проблеми. Макар че й е време, де- повредата първия път беше точно на четвъртата й годишнина  Mr. Green
Виж целия пост
# 12
Явно магнетрона ти е за смяна. Преди една година имахме същият проблем и в сервиза ни казаха, че магнетрона е заминал.
Виж целия пост
# 13
Аз имах подобен проблем, обаче се оказа просто, че съм патица - след два  дни тръшкане, че сме си купили боклук, се установи, че без да искам, съм преместила копчето на размразяване. Погледни за всеки случай, на всеки може да се случи Simple Smile
Виж целия пост
# 14
Момичета, да докладвам, че и дадох шанс няколко дена, уви. Не проработи и утре заминава в серзвиз. Благодаря ви за отговорите!  bouquet
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия