Моля отделете 3 минути на тази петиция!

  • 1 960
  • 34
Здравейте!

Моля отделете 3 минути на тази петиция!
Тя е важна за всички ни!

http://www.bgpetition.com/bez_pensii_za_deputatite/index.html

Благодаря ви!
Виж целия пост
# 1
Стигат ни президентите. Депутат или не трябва да бъде на равна нога с другите. Повечето депутати си проспиват годините в парламента и затова ще им дадат и допълнителна пенсия....не, не съм съгласна. Каквото за народа, такова и за тях.
Виж целия пост
# 2
Тя е важна за всички ни!

Ами да ,един ден и ние може да станем депутати.
Виж целия пост
# 3
Мдааа, аз натам съм тръгнала, ама защо още малко не смъкнат възрастовата граница - да не е 55 г., а 35 навършени (в краен случай 45)...
Виж целия пост
# 4
Тя е важна за всички ни!

Ами да ,един ден и ние може да станем депутати.

Така ли....защо тогава не се погрижим и за всички висши кадри..... Close
Значи частниците могат да се оправят сами и никой не ги знае как живеят като остареят, а депутата станал веднъж такъв ще цоца вечно от хазната, респективно от джаба на народа, защото е некадърен и нищо друго не може да работи. Ос...т се за 4 години в парламента и после като ги видят колко струват никой не им търси услугите да се набутва.
Виж целия пост
# 5
Подписах.
Стига ни,че докато са депутати получават заплати за НЕправене на нищо,че и до живот да ги хрантутим,
Айде нЕма нужда.
Виж целия пост
# 6
Подписах. Изпратих на приятелите си.
Виж целия пост
# 7
За какво е петицията, дай едно резюме поне. Веднъж подписах петиция и пощата ми се напълни със спам, вече не цъкам дори на този линк, освен, ако не се касае за нещо наистина важно.
За предложението за пожизнени 80% от заплатата на депутатите след 55 г. възраст ли става дума? И с петиции и без петиции това няма да бъде прието, така, че споко, не се вълнувайте.
Виж целия пост
# 8
А наглостта им поне не те ли стряска?
Виж целия пост
# 9
Подписах се!
Виж целия пост
# 10
Аз пък не се подписах.
Виж целия пост
# 11
Стигнах до "група депутати от Атака" извинявай, но нито ще чета нито ще пиша. Точно 3 минути отделих.
Виж целия пост
# 12
При предишната криза в разгара си гласуваха увеличение и замразиха заплатите. Баста.
Няма значение дали ще бъде прието. Да не им минава през ума да го предлагат.
Виж целия пост
# 13
Подписах петицията! Peace
Истинско безобразие и дебелоочие! Срамота! #Cussing out #Cussing out #Cussing out
Виж целия пост
# 14
   Подписах разбира се. 
  То бива наглост и безочие, ама това вече е върхът!!!!!
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия