утрогестан и закъснение

  • 1 020
  • 5
Бих искала да попитам.Закъснявами 7 дни,имам+ тест ,но пия и утрогестан.Възможно ли е от утрогестана да се бави цикъла и да не съм бременна ? Още не съм ходила на лекар. Да не е химическа бременност?
Виж целия пост
# 1
Според мен,щом имаш +тест, то значи си бременна, ако искаш направи си кръвен тест- той ще покаже със сигурност! Успех! Hug
Виж целия пост
# 2
От Утрогестана по принцип би могло да ти закъснее, но той няма как да направи теста положителен. Така че тихичко честито! И хич не си вкарвай такива филми в главата - химическа бременност.....
Виж целия пост
# 3
Според мен,щом имаш +тест, то значи си бременна, ако искаш направи си кръвен тест- той ще покаже със сигурност! Успех! Hug
Peace
Виж целия пост
# 4
От Утрогестана по принцип би могло да ти закъснее, но той няма как да направи теста положителен. Така че тихичко честито! И хич не си вкарвай такива филми в главата - химическа бременност.....
Peace
Виж целия пост
# 5
От Утрогестана по принцип би могло да ти закъснее, но той няма как да направи теста положителен. Така че тихичко честито! И хич не си вкарвай такива филми в главата - химическа бременност.....
Peace
подкрепям със две ръце Peace Peace
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия