Споделете вашето мнение за преносимите кошари

  • 6 101
  • 107
През януари ще очакваме да се роди второто ни детенце,а каката все още си спи в нейната бебешка кошарка/тя е на 4г/и за това сме решили да купим преносима в която да спи бебето.Можели някой да ми каже удобнили са? newsm12 newsm12
Виж целия пост
# 1
Удобни са, защото могат да се местят, а в по-късен етап да се използват и за игра. Аз нямам такава, предпочитам дървените, но не отричам предимствата и на преносимите.
Виж целия пост
# 2
Не виждам разлика с дървените, а и наистина за игра са по-безопасни. Имам наблюдения от познати - не са се оплаквали хората.
Виж целия пост
# 3
Леки ,удобни, красиви ,безопасни (като  започне да се изправя и пада бебока ), няма нужда от обиколници .Аз лично съм много доволна !!!
Виж целия пост
# 4
Удобни, практични и лесни за преместване. И най-важното - без никакви обиколници по тях!
Виж целия пост
# 5
Леки ,удобни, красиви ,безопасни (като  започне да се изправя и пада бебока ), няма нужда от обиколници .Аз лично съм много доволна !!!
И двете си дечица отгледах в такава кошара,не е мръднала.Много съм доволна Hug
Виж целия пост
# 6
Невероятни са, поне според мен.
Много съжалявам, че купихме кошара на дъщеря ми, когато вече беше на 1 година.
За мен е много по-удобна от обикновено бебешко легло.
Живот и здраве с второто дете ще ползвам само такава.
Виж целия пост
# 7
мисля за второто да вземем такава
Виж целия пост
# 8
Много по-удобни от дървените, стават и за игра и за сън.
Виж целия пост
# 9
моята приятелка има такава много удобна и лекичка Wink
Виж целия пост
# 10
Ние купихме такава за бебо на две нива  Peace не смятам да ползвам дървено.
Виж целия пост
# 11
Имах доста противоречиво мнение за тях,докато лятото не се наложи дъщеричката ми да спи в такава кошара.Сега съм твърдо за. Peace
Виж целия пост
# 12
Удобни са!
Виж целия пост
# 13
Много са удобни, на две нива, леки. Когато ходим на гости на родителите си за няколко дена си мъкнем с нас. Като се сглоби заема място, колкото един сак.
Виж целия пост
# 14
Много са удобни. Преносими и леки!
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия