Влияе ли магнерота на активноста на бебето

  • 1 632
  • 28
Бременна съм в 28 г.с. от 19 г.с. пия магнерот, от няколко дни забелязвам че около час, час и половина след като го изпия почти не усещам бебто, и след това пак започвам да го усещам нормално.
Въпроса ми е към тези които са пили или пият магнерот забелязали ли сте такава зависимост
Виж целия пост
# 1
Няма такова нещо,не си внушавай глупости.Аз пих магнерот 3 месеца от 6 до 9 и не съм забелязала да има никакви зависимости.Бебето си шава,когато иска то без значение кога съм пила хапчето.
Спокойно не влияе!
Виж целия пост
# 2
И аз пиех магнерот от 6 месец почти до края,не съм забелязала такова нещо Peace
Виж целия пост
# 3
Не съм забелязала такава зависимост, не се притеснявай. Бебетата сами си решават кога да раздават ритници и кога да почиват.
Виж целия пост
# 4
По време на двете бременности съм пила дълго Магрерот/Магнерич, не помня да съм забелязвала такава зависимост.
Стискам палци до края всичко да е леко и безпроблемно Hug
Виж целия пост
# 5
 И аз пих Магнерич след 3ти месец почти до 9ти, не съм забелязала промяна в движенията. А каквато съм си паника Simple Smile, щях да забележа такова нещо. Не се безпокой!
Виж целия пост
# 6
Не съм чувала да влияе. Thinking
Виж целия пост
# 7
Почти всички бременни са пили подобни препарати и не съм чула да има някакъв проблем.
Виж целия пост
# 8
Това чудо влияе на мускулите и ги отпуска.
На бебето мисля,че не влияе.
Виж целия пост
# 9
По време на двете бременности съм пила дълго Магрерот/Магнерич, не помня да съм забелязвала такава зависимост.
Стискам палци до края всичко да е леко и безпроблемно Hug

 Peace
Виж целия пост
# 10
не съм чувала
Виж целия пост
# 11
Пих Магнерич почти през цялата си бременност, нямаше такава зависимост.
Не се притеснявай излишно и лека бременност Simple Smile
Виж целия пост
# 12
Nefertity и на мен ми хрумна подобен въпрос тези дни. Същото се чудех иза но шпа. При мен работата е, че още не съм усетила бебето. От днес или утре съм в 18 г.с. и вече всички ми казват, че ТРЯБВА да го усетя. Не знам и аз вече  дали не му влияя с някое лекарство. newsm78
Виж целия пост
# 13
Не се притеснявай, няма нищо общо, аз също пия магнерот и не забелязвам връзка с движенията.

desive78 и ти не се притеснявай и не слушай кой какво ти говори, ще усетиш бебо! Hug
Виж целия пост
# 14
Едва ли има връзка да ти кажа. Аз пих до скоро магнерот и не съм забелязала някаква разлика. Както са казали тука майчетата, бебчо сам си решава кога да рита. Попринцип нали казват че последните месеци не се усещали толкова силно движенията на бебето, но аз си го усещам нормално. Така, че споко. Ти си си внушила нещо. Това е. Лека бременност ти желая и успех на финала  Peace
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия