Дайте идея за ПИТКА

  • 3 298
  • 21
Трябва да направя питка за тържеството в градината на дъщеря ми. На питката трябва да направя житен клас, грозд, кошарка с агънца. Дайте идеи как да я оформя  Praynig
Виж целия пост
# 1
Оформяне на житен клас. Този е голям, можеш по-малък да направиш.
Виж целия пост
# 2
  bouquet
Виж целия пост
# 3
Скромният ми опит от миналата година за Бъдни вечер .
 http://img03.imgshare.eu/i/Nuneto/dsc04216_1a761.jpg
Виж целия пост
# 4
Оформяне на житен клас. Този е голям, можеш по-малък да направиш.

labrex , такава красота не съм виждала. може ли и рецептата за тестото  Praynig ?
Виж целия пост
# 5
Aleks много ти е хубава питката   bouquet
Виж целия пост
# 6
Оформяне на житен клас. Този е голям, можеш по-малък да направиш.

labrex , такава красота не съм виждала. може ли и рецептата за тестото  Praynig ?

джиджи биджи , става от всякакво тесто, трябва ти търпение само да го оформиш. Правила съм /е, не чак такъв клас, по малък/ на великденска питка. В линка е посочен източника, но е на някакъв език, който не знам. Ако се намери някой да преведе, може и рецепта да има специална за тестото. Аз намазах отгоре с разбит жълтъки се получи доста добре.
Виж целия пост
# 7
Галка ,благодаря ,това беше една импровизация .
Лабрекс, наистина прекрасни класове Peace!
Тази година ,ако ме посети музата, питката за Бъдни вечер ще я украся с тях .
Виж целия пост
# 8
Тази питка с класовете е невероятна. Ще се опитам за Коледа и аз да я сътворя.
Виж целия пост
# 9
Оформяне на житен клас. Този е голям, можеш по-малък да направиш.

labrex , такава красота не съм виждала. може ли и рецептата за тестото  Praynig ?

джиджи биджи , става от всякакво тесто, трябва ти търпение само да го оформиш. Правила съм /е, не чак такъв клас, по малък/ на великденска питка. В линка е посочен източника, но е на някакъв език, който не знам. Ако се намери някой да преведе, може и рецепта да има специална за тестото. Аз намазах отгоре с разбит жълтъки се получи доста добре.


labrex, ще пусна линка в темата -"световна кухня-превод и рецепти", може някое от момичетата там да поназнайват този език и да дадат точен превод на рецептата за тестото, ако е дадено. Ако не се намери, ще я месим с въображение  Hug
Виж целия пост
# 10
Labrex,прекрасно оформление,голяма красота.Благодаря,че сподели с нас.  bouquet Има подобна тема,всъщност как се приготвя питката за Бъдни вечер.Там бях направила питане относно украсата и,но май тук намерих отговора. Hug
Виж целия пост
# 11
  здравейте момичета, специалистки по питките.Имам следната молба. Търся рецепта за содена питка за Бъдни вечер ,но тъй като тогава се спазва строг пост питката ,която майка ми прави е без кисело мляко ,без яйца т.е. без нищо животинско! обикновенно  ядем нещо което наподобави твърд диск, който след продължително ровене в търсене на паричката остава небрежно  по масата. Някой знае ли вариант на вкусна, мека и ядлива постна питка?
Виж целия пост
# 12
Ето моята питка, която правих пробно: ,
а тази я излапахме днес за Никулден:
Виж целия пост
# 13
галка,дай рецепта де  Grinning вкусни ли станаха питките?
Виж целия пост
# 14
Каква рецепта? Няма рецепта Simple Smile Обикновено хлебно тесто си направих, но бяха много вкусни
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия