може ли да ме накарат да връщам детските?

  • 734
  • 10
Става въпрос за 25 лв на месец
Значи миналата година мъжът ми е попълвал молбата и като доходи е писал 0
а аз се водя на работа и тогава съм получавала майчинските,та сега ако попълня данните правилно ще има несъответствие,как да постъпя или да се откажа от тях ,но все пак 25 лв все са нещо  Rolling Eyes Sad
Виж целия пост
# 1
Много неловко се е получило  Rolling Eyes В декларациите, които попълваме си има точно такъв казус !При лъжливи данни се връща всичко с лихвите  ooooh! Изчакай известно време докато мине давността на старите месеци и тогава подай документите  Peace
Виж целия пост
# 2
миналата година когато попълвах такава декларация в социалното си взеха моя доход по служебен път, само ме попитаха дали съм по майчинство, може и при теб да са го попълнили, попитай тук http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=347030.0
Виж целия пост
# 3
и моите данни ги взеха от НОИ по служебен път. Неговите са били 0. Мисля че няма да има проблем. Така или иначе пак сте под минимума нали?
Виж целия пост
# 4
а сега когато 1г. съм в майчинство пак ли трябва бележка от работодателя или не
Виж целия пост
# 5
Мисля,че няма да има проблем
Виж целия пост
# 6
а може ли някъде да проверя дали НОИ са ги взели по служебен път ?
Виж целия пост
# 7
а сега когато 1г. съм в майчинство пак ли трябва бележка от работодателя или не

На мен ми искаха бележка. Най-добре провери във вашето социално дали ще ти е необходима или ще вземат данните по служебен път.
Виж целия пост
# 8
а сега когато 1г. съм в майчинство пак ли трябва бележка от работодателя или не

Трябва, да - изришно го пише в приложението със съпътстващи документи на Молба-декларацията.
Виж целия пост
# 9
и моите данни ги взеха от НОИ по служебен път. Неговите са били 0. Мисля че няма да има проблем.
и аз така
Виж целия пост
# 10
а сега когато 1г. съм в майчинство пак ли трябва бележка от работодателя или не
Да, трябва, за да докажеш, че не си имала доход от тях, а те по служебен път проверяват дохода ти от Нои, който попълваш в документите.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия