Добър ендокринолог във Варна

  • 1 917
  • 7
Момичета трябва да ходя на Ендокриногол.
Бременна съм, а и имам проблеми с косата, но този проблем не ми е за първи път. Преди 13 години ходих на ендокринолог и тогава ми казаха, че имам проблем с щитовидната жлеза. Че сега трябва да ходя да видя какво и е състоянието и на нея. Имам направление от личния лекар, така че ендокринолога трябва да работи и със здвавната каса.
Виж целия пост
# 1
Само не при проф. Коеви (не мога да се сетя името на лекаря който ме преглежда, но утре мога да проверя):

1. Много е скъпо
2. Не ти поставят ясна диагноза
3. Набутват те с излишни изследвания на хормони
Виж целия пост
# 2
Препоръчвам д-р Протопопова от личен опит, след като съм била пациентка на д-р Христозов /вече доцент/, д-р Ковачева, д-р Деведжиева и мно-ого други. Досега никой комплексно не е обсъждал с мен нещата /щитовидна жлеза, "дамски хормони", диабет и т.н./
Приема в "Сириус" /на Адвокатската градинка/, тел. 62-10-14. Има договор със Здр.каса и приемни часове всеки ден.  Имай предвид обаче, че част от хормоните на щит.жлеза не се изследват по Здр.каса.
Виж целия пост
# 3

  Имай предвид обаче, че част от хормоните на щит.жлеза не се изследват по Здр.каса.

Благодаря
Вече разбрах за това, че за някой изследвания трябва да си плащам Confused
Виж целия пост
# 4
Аз ти препоръчвам д-р Райков.
Ходила съм при всички горепосочени и само Райков ми откри рака.
Приема в Градска болница - понеделник, сряда и петък след 15ч (най-добре към 17.30, като няма много хора Wink) Иначе работи, като началник отделение в транспортна болница.
GSM - 0888/833263
Виж целия пост
# 5
Само не при проф. Коеви (не мога да се сетя името на лекаря който ме преглежда, но утре мога да проверя):

.........................
3. Набутват те с излишни изследвания на хормони



А ти как разбра, че изследването на хормоните е излишно?
Виж целия пост
# 6
Аз ти препоръчвам д-р Николова.Приема сряда и четвъртък от 2 до 5 в дом Младост.През цялата си бременност ходих при нея и съм много доволна.
Виж целия пост
# 7
А ти как разбра, че изследването на хормоните е излишно?


Имах притеснения за гуша, направиха ми едно ехографско изследване в което анамнезата е: съмнение за дифузна струма, с неувеличени размери и латерално разположени лимфни възли, след което при ставането от кушетката ме изпратиха за хормони, тъй като положението не било добро....след като ми направиха хормоните (и те бяха абсолютно в норма на собствените им референтни стойности) ми обясниха, че хормоните зависели и от цикъла и трябвало още веднъж да се повторят за по - голяма сигурност #Crazy Удоволствието ми струваше доста пари и нерви, за да се окаже в последствие, че хормонални проблеми нямам, а за гуша съвсем да не говорим. Най ме е яд, че на  една нормална анамнеза веднага изписаха изследване на хормони.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия