пъпки по тялото

  • 3 363
  • 5
Здравеите от 2 сед.имаме пъпки по кра4етата и по гърба много странни,пържо са 4ервени петна после се палнят с вода,педиатърката каза 4е е алергия пие капки Fenistil и крем за мазане Елоком,но продалжават да и излизат,кога мовем да се иследваме,бебето е на 6 месеца
Виж целия пост
# 1
Елокома доколкото ми е известно е кортикостероиден крем..... Предполагам си наясно с това какво му причиняваш мажейки го с този крем.Не се учудвам че продължават да избиват-характерно за кортикостероидите. В алергия към какво се съмнява педито?Заведи детето на друг лекар и направете изследвания.А за алергиите до колкото знам тези тестове се правят мисля след 3 г,но това не пречи да пуснете другите изследвания.
Виж целия пост
# 2
Елокома доколкото ми е известно е кортикостероиден крем..... Предполагам си наясно с това какво му причиняваш мажейки го с този крем.Не се учудвам че продължават да избиват-характерно за кортикостероидите. В алергия към какво се съмнява педито?Заведи детето на друг лекар и направете изследвания.А за алергиите до колкото знам тези тестове се правят мисля след 3 г,но това не пречи да пуснете другите изследвания.
      иаз така мисля  направевете изследвания на детенце , желалая ви здраве.
Виж целия пост
# 3
Съветвам те да заведеш детето на специалист, за повечето педиатри всичко е "алергия". Противоалергичните препарати не са безобидни и не могат да се пият или мажат просто така. Не искам да те стряскам, но съм имала алергично дете. Вече се оправи, благодарение на хомеопатия. Успех, мила! Peace
Виж целия пост
# 4
Противоалергичните препарати не са безобидни и не могат да се пият или мажат просто така. Не искам да те стряскам, но съм имала алергично дете. Вече се оправи, благодарение на хомеопатия. Успех, мила! Peace
newsm10
Виж целия пост
# 5
Их,алергия Rolling Eyes
Каза ли от какво,поне предполжения някакви изказа ли?За педиатрите почти всичко е алергия ooooh!

Аз също бих те посъветвала да се обърнеш към някой добър хомеопат или поне потърси ощя лекарски мнения.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия