70 годишна индийка ражда бебе

  • 5 656
  • 82
70-годишна роди в Индия
 
24 Часа
 
 
     70-годишна индийка стана най-старата майка в света, като роди момиченце на 28 ноември, съобщи АФП. Това е първо бебе за Раджо Деви, която се омъжила преди 50 години. Тя и съпругът й Бала Рам, на 72 г., отдавна искали дете, но мечтата им все не се изпълнявала. Накрая те прибегнали до изкуствено зачеване в клиниката за лечение на безплодие в град Хисар, щата Наряна в Индия.
     Майката и бебето са в добро здраве, каза д-р Анураг Бишной от клиниката. Той твърди, че още една 70-годишна индийка е родила здраво дете през юли 2008 г. след ин витро, но Раджо била малко по-възрастна. През 2006 г. пък 66-годишна испанка роди близнаци. (24 часа)


Просто невероятно!
Виж целия пост
# 1
ужас  ooooh! 
защо не помислят малко тия хора
Виж целия пост
# 2
Гледах снощи за въпросната баба-майка-родилка по новините на БТВ.Направо се шашнах.
Хубаво е да имаш деца ,но още по хубавото е да можеш да ги видиш как тичат ,как отиват на градина,на школо.Да се радваш на студенсктите им години ,на любовните трепети....на сватба,на внуци....А до къде ли ще се радват тези родители на обичното си чедо.Дано съдбата им е отредила дълголетие ,та да бъдат повечко до момиченцето си Praynig
Виж целия пост
# 3
Все пак това е индийка и не ме учудва.Малко съжалявам детенцето  Thinking
Виж целия пост
# 4
Хубаво е да имаш деца ,но още по хубавото е да можеш да ги видиш как тичат ,как отиват на градина,на школо.Да се радваш на студенсктите им години ,на любовните трепети....на сватба,на внуци....А до къде ли ще се радват тези родители на обичното си чедо.
Погледни го от друга страна - хубаво е да имаш деца, за да им се радваш. Но също така хубаво е да дадеш живот, макар че може и да нямаш шанса на му се радваш дълго.
Виж целия пост
# 5
Честито, ама за кога  Rolling Eyes
Виж целия пост
# 6
ако ми кажат и,че е родила нормално  Shocked hahaha
Да са им живи и здрави бебета  bouquet и да има кой да ги гледа най-вече
Виж целия пост
# 7
Да им е живо и здраво детенцето ама на тези годинки... ooooh!
Виж целия пост
# 8
Както се казва - да им е живо и здраво, но да пожелаем същото на родителите би било смешно и цинично! Къде им е акъла на тия хора... Имайки предвид държавата им, не ме учудва, те живеят в съвсем различно време и са с мнооого различен манталитет и разбирания!
Виж целия пост
# 9
Да и е живо и здраво правнучето, дето си е родила Sick
Виж целия пост
# 10
Хората просто си правят експерименти. За мен това е далеч от нормалното.
А и никой не може да ми каже, че на 70годишна индийка би и хрумнало да отиде в клиника за инвитро. Та 80% от тях не са стигали по-далеч от другото село, камо ли до клиники.
Виж целия пост
# 11
Абе тия хора акъл имат ли? Да е живо и здраво бебето, но дано да има кой да се грижи за него, когато след две-три годинки бабата-майка се спомине.
Виж целия пост
# 12
 ShockedНаправо не повярвах.
Да е живо и здраво детенцето Laughing
Виж целия пост
# 13
Да е живо и здраво бебето, но кой ще го гледа в туй е въпроса.Много нереално ми звучи да искаш да станеш майка на 70 години.То вярно,че това е най-голямото щастие за едно семейство,но защо след 50 годишен брак чак на 70 години се е решила да ражда дете.
Виж целия пост
# 14
Разбирам желанието на много жени да станат майки.
Но все пак си мисля, че има пределна възраст за това.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия