http://www.sportsdirect.com/default.aspx

  • 55 234
  • 589
Здравейте момичета!Искам да попитам за този сайт някой успя ли да направи поръчка.Знам че имаше тема доста одавна но никой повече не сподели Ще бъда много благодарна на отзовалите се.Вече 2 седмици се мъча но не ме прехвърля към плащането.Писах им 3 пъти но те казват че нямало проблем.Да ама Не!
http://www.sportsdirect.com/default.aspx
Виж целия пост
# 1
Никой ли не проя ви интерес да разбере какво става с този сайт нещата са страшно евтини и стават подараци за Вашите силни половинки.От Англия съм взимала от тези магазини и са си маркови и маратонките и якетата.Моля за съдействие   bouquet
Виж целия пост
# 2
Аз не разбрах колко струва доставката.И този номер С7 на кой отговаря?
Ами токущо видях това BULGARIA £23.95 .......
Аз се връщам в Ибей Laughing
Виж целия пост
# 3
'iva51 изчисти си пощата не мога да ти пиша  bouquet
Виж целия пост
# 4
Zdraveite i za mnogo godini na vsi4ki i az imam sa6tiq problem i sam mnogo qdosan ne mi otvarq prozoreca za dani na kartata a napravo me othvarlq.Molq ako nqkoi znae za kakvo stava duma da pi6e
Виж целия пост
# 5
Обади им се по телефона и виж дали може да поръчаш така - да запазиш поръчката и да им издиктуваш данните на картата. Аз пробвах много отдавна да платя чрез сайта и се отказах да се занимавам с тях.
Виж целия пост
# 6
A viq pora4vali li ste po tela.I ako ste pora4vali za kolko vreme pristiga koleta i dovolni li ste ot stokata,ima li ograni4enie za koli4estava pri pora4ka.Mersi mnogo
Виж целия пост
# 7
Ima li izob6to nqkoi koito e porachval ot tozi sait ili tova e napalno nevazmojno.
Виж целия пост
# 8
Вчера опитах, но не можах.
Виж целия пост
# 9
Аууу, тя доста солена излиза доставката. За двупосочен билет от 70-80 евро по-добре да се пазарува на място Mr. Green и без това има по-големи намаления в магазина
Виж целия пост
# 10
Ami az napravih zaiavka i vsi4ko mina nared. Izpratiha mi daje potvarjdenie na e- poshtata s nomera na pora4kata. Razbrah, 4e dostavkata e s DHL i sega o4akvam nomera na tovaritelnicata, za da moga da prosledia kade se namira pratkata vav vseki edin moment. Kato ia polu4a 6te pi6a pak.
Виж целия пост
# 11
  24 паунда ми се струва множко.Пробвай тук   http://www.detstvomoe.com/magazin/catalog/contact_us.php?languag … dukf7io1t4a4h83u3  знам че правят доставки на NEXT от UK.   
Виж целия пост
# 12
Ami az napravih zaiavka i vsi4ko mina nared. Izpratiha mi daje potvarjdenie na e- poshtata s nomera na pora4kata. Razbrah, 4e dostavkata e s DHL i sega o4akvam nomera na tovaritelnicata, za da moga da prosledia kade se namira pratkata vav vseki edin moment. Kato ia polu4a 6te pi6a pak.

Pi6i pls kogato polu4i6 pratkata ?
OT KADE RAZBRA 4E E S DHL?
DO DOMA6NIQ TI ADRES LI SI [ PORA4AL????
Виж целия пост
# 13
и аз току що пуснах поръчка-от първия път.ще пиша като-ако дойде....
Виж целия пост
# 14
Иимам питане към тези които са поръчали. Дали знаят има ли мито на стоките от Англия и какъв тип карта използвате?
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия