Брюксел- летище Шарлероа

  • 9 675
  • 10
Предстои ми пътуване с Уиз еър до Брюксел и самолета каца на летище Шарлероа което е на около 60 км от Брюксел. Моля, тези които са пътували и са наясно да ми разяснят придвижването от Шарлероа до центъра. Трябва да се придвижа също и до Интернационалното летище на Брюксел, а и да избера подходящо място за нощуване. Една нощувка в близост до летището Шарлероа и една нощувка удобна за полет от Интернационалното летище. Ако имате предложения, приемам всякакви. Peace
Виж целия пост
# 1
 newsm78
Би трябвало да има влак/метро до Брюксел?..
Кацала и излитала съм само от Международното,( Зее/завее..) а и хотелите са ми били по центъра все..
Пробвай в booking.com - там има опция да задаеш критерии и разстояние в търсенето на хотел.
Виж целия пост
# 2
Взех да си мисля да наемем рента кар от Шарлероа, хем ще прескочим и до Амстердам, а после ще върнем колата на националното летище. Peace. Струва ми се по удачен вариант, от колкото влакове до Амстердам, предвижване от едното до другото летище  ooooh!. За сега умувам newsm78
Виж целия пост
# 3
Принципно това  е най-добрият вариант - аз така правя винаги, когато ходя до Белгия и трябва да я обикалям..
Пътищата са хубави, шофира се лесно там - само за знаците и отбивките трябва да се внимава..но може да си вземете кола с Джи пи ес и няма да имате никакви проблеми..))
Виж целия пост
# 4
newsm78
Кацала и излитала съм само от Международното,( Зее/завее..)
Joy
Завентем , така се казва квартала / селото където се намира летището.Аз не препоръчвам рент-а-кар защото ако трябва от центъра на Брюксел да стигнеш до центъра на Амстердам губиш много време в задръстванията които са убийствени.Аз съм шофьор от 12 години но тук в Белгия карам на нокти , изтървеш ли отбивката си отишъл във Франция.
А и паркингите по центъра хич не са евтини.А ако вземе и да "натрупа" 2 см сняг белгийците обявяват бедствено положение и на зелен светофар не тръгват  Joy Joy
Има много удобни директни влакове до Амстердам.
Виж целия пост
# 5
newsm78
Кацала и излитала съм само от Международното,( Зее/завее..)
Joy
Завентем , така се казва квартала / селото където се намира летището.

 изтървеш ли отбивката си отишъл във Франция.



Мани,мани..веднъж така се бях засили, че почти стигнах в Париж, вместо в Гент..
че и среща имах.. Mr. Green

Ажтов с летището е голъам ужас - в Бруксел на табелите пише International airport, а ако идваш от страната нейде има надпис само Завеее...драдра..
Оттам и го запомних, ама първия път едвам не изтървах самолета.. #Crazy
Виж целия пост
# 6
Момичета имаме джи пи ес и смятам, че няма да имаме проблем. Така от Варна като тръгнахме за летището в Букурещ нямахме никакви проблеми да го намерим. Зададохме крайната точка и всичко беше ОК.
Не смятам да ходим из центъра на Брюксел, от летището Шарлероа вземаме рента кара и я връщаме на интернационалното летище преди полета ни. Поне за мен този е най удобния и лесен вариант. Peace
Виж целия пост
# 7
WIZZ AIR си имат автобус,който превозва пътниците до Брюксел срещу сумата от 29 ? ( което на мен ми се вижда доста)  Hug
Виж целия пост
# 8
Освен това и от самото летище доколкото ми е ясно има автобуси на всеки 45мин до Брюксел-Миди(международното летище)...
Виж целия пост
# 9
Освен това и от самото летище доколкото ми е ясно има автобуси на всеки 45мин до Брюксел-Миди(международното летище)...
Брюксел -Миди е жп гара , не е летище , международното летище е Brussel International или по-точно Zaventem
Виж целия пост
# 10
Обърках се, да...
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия