Какво мислите за противозачатъчните?

  • 9 919
  • 74
Та,смятам след като родя 2рото си дете и спра да го кърмя да се посъветвам с гинеколога и да ми препоръча противозачатъчни!За сега това е контацепцията ,която съм избрала.Вече се налага ,защото по линийките си личи,че само с пазене от страна на мъжа,не се получава. CrazyДо сега не съм пила никога,но ми се струват най -надежен метод.Проблема е ,че много жени ми казват ,че са вредни,че на едно помагат на друго вредят,че има нежелани ефекти и така.Аз мисля,че медицината е достатъчно развита и противозачатъчните не са като едно време,а са доста изчистени,но само си мисля.Ще съм ви благодарна,ако споделите опита си ,мнението си и как ви влиаят(напълняване,окосмяване),а и здравословно  bouquet
Виж целия пост
# 1
Вярно е, че съвременните противозачатъчни са доста пречистени. Възможно е да ти разбутат хормоналния баланс, но в доста случаи  помагат  Peace Важното е да не си ги самоназначиш, а да ти ги предпише лекар.
И все пак, нищо не дава 100 % сигурност  Wink
Виж целия пост
# 2
Съвременните противозачатъчни са с доста ниско ниво на хормони и са много добри.Пила съм и съм се чувствала много добре-без никакви проблеми.Имаш си 2 деца-няма от какво да се притесняваш,така че започвай си ги.Ще ти се регулира цикъла,ще бъдеш по-спокойна.Пробвай.Нали знаеш от проба глава не боли.
Виж целия пост
# 3
От години съм на противозачатъчни. Когато решиш да започнеш прием, изискай изследване на репродуктивните хормони преди това. Целта е да се види кой точно препарат е подходящ за теб. Имай предвид това, защото може да попаднеш на таблетки, които да ти докарат много неприятности ако не са подходящи за теб. От личен опит го казвам.
Виж целия пост
# 4
Ако трябва да избирам между противозачатъчни и спирала-избирам второто.Страх ме е да пия хормони.
Виж целия пост
# 5
Аз пък ако трябва да избирам между хапчета и спирала избирам твърдо хапчетата-пих много време хапчета,няколко вида сменях и ми влияят всички много добре-не ме боли по време на цикъл,лицето ми се изчиства от всякакви пъпки,всичко е страхотно, а и се предпазваш-да ми бърка някой,на който трябва да имам 100% доверие в тялото ми и да ми постави некадърно спирала или просто не от некадърност,а от друго,или да ме боли с нея,или да падне някъде из тялото ми-не,благодаря-тази мисъл ме плаши кошмарно Naughty
А това,че са вредни-излагат се всички,които го твърдят-не чете народа и това е-нали скоро имаше 1000 статии,че сегашните противозачатъчни дори пазят от рак-не го предизвикват-няма дори малка такава възможност-ама народа не чете,а си бае,това е. ooooh!
Не си ги изписвай сама,просто лекар да ти изпише и дерзай... Hug
Виж целия пост
# 6
Ако пушиш и си с повечко килограми, не започвай хапчета.
Виж целия пост
# 7
Аз съм против разбутването на хормоните ми и не пия, но половината ми приятелки се възползват от тях и са много доволни - няма мустак, няма надебеляване.  Peace
Виж целия пост
# 8
Аз съм против противозачатъчните.
Знам, че съвременните са пречистени, но все пак са си на хормонална основа.
Аз съм за презерватива. Колкото и някои да пишат, че има разлика със или без си по време на полов акт, за мен няма. Аз не усещам такава.
А за спирала-не съм раждала.
Виж целия пост
# 9
цитирам листовката на ясмин:.."Не използваите метода с измерване на температурата или ритъмния метод.Те не са надежни ,зашото таблетката влияе на обичаините промени в температурата и цервикалния мукус по време на менстуалния цикъл" какво значи това с прости думи кви мукуси кви работи??
Виж целия пост
# 10
Аз съм против противозачатъчните.
Знам, че съвременните са пречистени, но все пак са си на хормонална основа.
Аз съм за презерватива.
Peace Такова е и моето мнение.
Виж целия пост
# 11
Пила съм противозачатъчни 4 години, не съм имала странични ефекти. Не знам дали вбъдеще няма да ми се появят, но при всички случаи хапчетата са по-добрият вариант от аборт.
Виж целия пост
# 12
Никога не съм пила и нямам намерение.
Виж целия пост
# 13
Не мисля нищо лошо за тях, напротив - смятам че науката се е развила достатъчно, за да бъдат хапчетата лишени от страничните ефекти, за които някога се говореше. Ползвала съм преди години, чувствах се добре.
Виж целия пост
# 14
Аз също ползвам от години. Чувствам се добре. Няма странични ефекти.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия