боли ме пъпа

  • 5 263
  • 27
Здравейте мили майки родих преди 3 месеца едно прекрасно момченце от известно време усещам болка в пъпа по време на бременноста беше се разширил много възможно ли е сега да ме боли споделете че се притеснявам благодаря ви
Виж целия пост
# 1
Честно казано възможно ми се вижда да те боли от разтягането ..не знам , мен  не ме е болял.
Виж целия пост
# 2
При мен беше същото но се напипваше и топче вътре в пъпа.Ходих на хирург и хоп-пъпна херния.Каза че се случва при бременност.
Виж целия пост
# 3
така ли абе и аз нещо напипвам ама незнам до сега не ме е боляло и какво стана как се оправи
Виж целия пост
# 4
Херния?
Виж целия пост
# 5
Отиди на лекар, така от форума няма как да знаем от какво е. Но при всички случаи не е от нищо. Може да е лека херния, но все пак. Мен не ме е болял.
Виж целия пост
# 6
Хирург най-добре ще ти каже.Ако е херния-уви оперативно.Аз още събирам смелост.
Виж целия пост
# 7
И мен ме болеше. Казаха ми, че имам пъпна херния, която може да се оправи със съвсем лека операцийка.
Не ме е страх, но не намерих време досега.
Пък и се надявах с времето уж да се пооправи, ама нейсе... Sad

А ти все пак отиди да те види медицинско лице. Hug
Виж целия пост
# 8
Да,наистина ще е най-добре да те види специалист,отколкото да гадаем тук.
Виж целия пост
# 9
След секциото ме понаболяваше пъпа, но си отмина. Ходих на лекар не откриха нищо притеснително Peace
Виж целия пост
# 10
Да,наистина ще е най-добре да те види специалист,отколкото да гадаем тук.

 Peace Най-вероятно е от бременността.Въздействал му е натиск и е бил под напрежение.Надявам се да не е нещо сериозно  Peace
Виж целия пост
# 11
Най-добре се консултирай с лекар Peace
Виж целия пост
# 12
Не съм имала такива болки-иди на преглед
Виж целия пост
# 13
Хайде и аз да повторя - по-добре се консултирай с лекар!
Виж целия пост
# 14
Най-добре се консултирай с лекар.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия