Вероник-минисериала

  • 5 063
  • 25
Някой може ли да ми каже откъде мога да си го изтегля,ще съм много благодарна.Много ми напомня на Елиза.
Ето за този филм гожоря:
http://www.btv.bg/movies_serials/movie_details.pcgi?cont_id=424
Виж целия пост
# 1
Снощи го гледах, но не целия епизод. Това първи епизод ли беше? Сега ще се опитам да го потърся. Много ми хареса.
Явно го няма, защото няма много фенове.  Sad
Виж целия пост
# 2
И на мен много ми хареса първа серия, сега гледам втора Grinning. Някой знае ли колко серии ще бъде?
Виж целия пост
# 3
Мерси, че ме подсети.  Hug
Много е красива Вероник. Вече херцогиня.  Simple Smile
Виж целия пост
# 4
Три серии ще бъде
Виж целия пост
# 5
Днес, е последната трета серия,филма е страхотен,просто нямам думи.
Виж целия пост
# 6
Кажете какво стана във втора серия?
Аз изгледах първа случайно, но вчера бях заета вечерта...
Виж целия пост
# 7
и аз се загледах по сериалчето, но само от тук от там...
Нещо не мога да се ориентирам... Вероник знае ли точно кой изнасили сестра й. Те бяха много хора, де, но имаше един като наркоман, който беше 1-вия?
Искам на него да си отмъсти  Close
Виж целия пост
# 8
и аз се загледах по сериалчето, но само от тук от там...
Нещо не мога да се ориентирам... Вероник знае ли точно кой изнасили сестра й. Те бяха много хора, де, но имаше един като наркоман, който беше 1-вия?
Искам на него да си отмъсти  Close
Тя си отмъсти-на графинята, която беше любовница на брата на краля (Д'Орлеан), а в последствие стана любовница на самия крал. В интерес на истината, с нейно разрешение и благоволение се случи гаврата над детето, така че Вероник се ориентира много добре.

Аз се включвам за да попитам действително дали го има някъде в нета, защото много искам да гледам последната серия, а довечера няма да мога. Много ми харесва филмчето  Flutter
Виж целия пост
# 9
Аз се опитах да го намеря, но не можах. Имало книга, но и нея не намерих на филм.  Sad
Ето я филмографията на актрисата http://www.imdb.com/name/nm0956810/.
Виж целия пост
# 10
Това наистина ли беше последна серия?!! Rolling Eyes
Много въпросителни останаха, почти нищо не се разви до окончателен край.
Виж целия пост
# 11
Аз си мисля, че са оставили отворен край, за да пуснат евентуално продължение. Като видят, че го харесват и да го направят не мини сериал а биг.  Whistling Ще ми се.
Виж целия пост
# 12
Може ли някой да разкаже какво се случи в последната серия? Не можах да я гледам...
Виж целия пост
# 13
Шефът на полицията застреля Жан-Батист /мъжът на Вероник/, когато бяха на лов. Вероник го надуши и той за да се отърве, обвини нея и я вкара в затвора. Някой /не разбрах кой/ издири брата на Жан-Батист, Едмон, и му каза какво се случва. Още на погребението на мъжа си Вероник се сприятели с Едмон, а после той замина пак на някакво пътешествие. Та като му разказаха, Едмон се върна в Париж, разказа на краля какви ги върши началника на полицията и освободи Вероник. Междувременно Вероник извика онзи отец /дето й беше приятел в селцето/ да живее при нея в замъка в Париж, в който тя се премести. Той й беше личен изповедник, но горкият се вкара в голямо изкушение. Доста се заглеждаше по Вероник и гърдите й, и то не като свещеник hahaha Вероник и Едмон се влюбиха, даже май се из... таковаха и той си тръгна. Той я помоли да тръгне с него, тя пък искаше той да остане, но не стана нито едното, нито другото.
Междувременно мадам Помпадур май готвеше Вероник за любовница на краля...

Изобщо филмът не свърши, даже проверявах днес дали ще има серия.
Виж целия пост
# 14
На мен Вероник също много ми харесва.Надявам се да има още серии. Party Hug Peace
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия