почти на четири месеца сме,да захранвам ли и с какво...

  • 2 526
  • 48
според педито трябва да давам само Ам,незнам дали не трябва вевче да давам сок или нещто друго..
Виж целия пост
# 1
Слушай педито! Ако му нямаш доверие - смени го с друг.
Рано е за захранване, а соковете можеш да забравиш поне до годинката  Naughty!
Виж целия пост
# 2
Аз от началото на 3-тия месец давах плодово пюре ,а от 4-тия зеленчуково. Peace
Виж целия пост
# 3
Педито ви съветва правилно!
Виж целия пост
# 4
давай си АМ, а ако си решила все пак да захранваш, пробвай с оризава каша, примерно. пюре на такова малко бебе не бих дала.
Виж целия пост
# 5
изчакай,има време бебето да го захраниш  Wink
Виж целия пост
# 6
Браво на педито  Grinning Peace Рядко се срещат май. И според мен е рано. Аз захраних на 6м.
Виж целия пост
# 7
Според мен изчакай до 5 или 6-и месец със захранването.А сок по добре преди годинка не давай  Peace
Виж целия пост
# 8
Педито ви съветва правилно!
Peace
Виж целия пост
# 9
нашето педи пък ни каза да захранваме вече с пюре зеленчуково на обяд или с млечна био пудра добавка към ам-то 1-2 пъти дневно.
нашият юнак е на 4 месеца и половина и още се буди през нощта през 3 часа да папка, а последните 3 седмици се случва и на 2 часа.
не мога да го отуча от нощното хранене, и като яде само АМ не му достигат калории, че да издържи цяла нощ  да не яде ..опитах с чайче през нощта или водичка ама не
Виж целия пост
# 10
Рано е още да захранваш бебето,все още стомахчето му е недобре развито,изчакай поне до навършени 5 месеца,аз така направих.
Виж целия пост
# 11
Радвай се, че си попаднала на такъв педиатър, който не те юрка да захранваш.
Нормално е, да си объркана. Педиатрите от старата школа препоръчват сок от 40-тия ден, всички сме го чували това от деца.
Бебето спокойно може да си живее на кърма или АМ до навършване на 6 месеца. Слушай педиатърката си.  Peace
Виж целия пост
# 12
И аз ще се присъединя към похвалите на педиатъра ти Peace

Послушай го и не бързай,има време да захраниш детето.

Сигурно си под влияние и на роднини,които те съветват умно Sunglasses
Виж целия пост
# 13
Изчакай поне още 1м и тогава започвай захранване
Виж целия пост
# 14
Педиатъра те съветва много правилно - не бързай да захранваш, можеш спокойно да изчакаш до 5-6 месец.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия