как давате лекарства на децата си?

  • 1 127
  • 13
Моля ви за съвет как да накарам сина си(на 3г. и 3месеца)да пие сироп.Какво ли не опитах,плюе го постоянно. А е с надути сливици и никак не е добре. Моля помогнете ми! Praynig
Виж целия пост
# 1
По-горчивите сиропи,които не искаше да пие от лъжичката ги давах със мерителната спринцовка(или не знам как да я нарека Crazy) от Панадола.По-навътре в устата,и не успява да го изплюе Peace
Виж целия пост
# 2
със спринцовка. ако го плюе, с малко "борба" стават нещата- пръсваш със спринцовката малко и леко стисваш нослето за да преглътне и готово. това го правя с горчивите, а другите си ги пие без проблем. Peace
Виж целия пост
# 3
Със спринцовка. Не я вадя между гълтанията, независимо дали харесва съдържанието, или не.
Виж целия пост
# 4
зависи, понякога работят различни техники, първо пробвам с добро, с подкуп, ако има алтернативен сироп, ако е от този за кашляне давам друг, ако няма минавам към даване насила,  и спринцовката от панадола е вариант, давам по малко на глътки и не може да се изплюе, накрая приготвям вода че ако е нещо много гадно може да го повърне,
Виж целия пост
# 5
По-горчивите сиропи,които не искаше да пие от лъжичката ги давах със мерителната спринцовка(или не знам как да я нарека Crazy) от Панадола.По-навътре в устата,и не успява да го изплюе Peace
И аз така...  Peace
Виж целия пост
# 6
благодаря Heart Eyesдано успея, в 18ч е дажбата #Crazy
Виж целия пост
# 7
Аз пък един път смених опаковките на сиропите, защото искаше да пие единия, а другия не  Rolling Eyes
Виж целия пост
# 8
Купуваш от някой евтин магазин пакет с играчки - животни. Показваш едно животинче, гълта сиропа и му го подаряваш. Може и по-скъпи играчки да купиш, но ако пиете сиропа 3-4 пъти дневно ще ти излезе много скъпо.
Виж целия пост
# 9
И аз давам със спринцовка.
Виж целия пост
# 10
със спринцовка му давам под езика....и с много обяснения, че ако не иска да пие ще ходим пак при лекарката....той на последък не харесва посещенията Simple Smile))
Виж целия пост
# 11
понякога се налага малко.... сила Mr. Green
Виж целия пост
# 12
На кумата ми детето с голям зор пие лекарствата. Тя му ги дава със спринцовка и малко сила прилага понякога, че той дребния се и бонтува, маха с ръце..
Виж целия пост
# 13
Моля ви за съвет как да накарам сина си(на 3г. и 3месеца)да пие сироп.Какво ли не опитах,плюе го постоянно. А е с надути сливици и никак не е добре. Моля помогнете ми! Praynig
  Laughing И аз съм минала през този етап, сега дъщеря ми е на 9г. от 8 я лекувам с хомеопатия, никакви сиропи, капки и др. Няма по-лесно и по-добро лечение, смуче си хапченцата с огромно желание Laughing
Това е моя съвет Peace
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия