За Пампорово въпрос

  • 1 838
  • 11
Моля, майките които ходят на ски с децата, кажете ми дали Пампорово е подходящо място за начиниаещи скиори /родители и 5г.дете/. Имаме резервация за там /във Форест нук/, но много се чудя дали в Банско не е по-добре.
Виж целия пост
# 1
Правилно сте го избрали. Има леки писти и времето винаги е хубаво. Е, почти винаги.
Виж целия пост
# 2
Най-подходящото, ако има сняг.
Виж целия пост
# 3
Съвсем подхдоящо е. Пистичките до Едноседалковия лифт Ардашлъ, ако не се лъжа за името, пред хотел Маркони, в местноста Малина, са точно за начинаеещи, както и т.нар. туристически път. Ако ви трябват -пълно е със ски учители, както за деца, така и за възрастни.
Виж целия пост
# 4
Пампорово е определено по-подходящото място за начинаещи скиори от Банско  Peace

Виж целия пост
# 5
Добър избор, и ние сме там.
Виж целия пост
# 6
По-подходящо е от Банско. Пък и на Банско в тая лудница рискувате да си загубите времето за ски в чакане по лифтове и влекове.
Виж целия пост
# 7
Честита Коледа!
Благодаря за мненията ви. Имам и още една молба към вас- препоръчайте ми хотел. Търсим комфорт, спокойствие, ски училище (за мен Embarassed) и да не е далече от пистите (не знам последното дали е толкова важно).
Виж целия пост
# 8
За хотел ми е трудно. Аз съм била в Орловец и съм много доволна. Абе аз доколкото съм обикаляла не съм видяла хотел до пистите. Май само на Боровец са почти на пистите. Иначе си търсете хотел близо до лифта. Това си е достатъчно. А колкото до ски училище и гардероб не ти препоръчвам тези в хотелите. Навсякъде около лифтовете си има ски гардероби и инструктори. Даже тия дето продават картите на лифта веднага ще те опътят.
Виж целия пост
# 9
Манастирите са близо до лифтовете и пистите, но енсъм отсядала и не мога да ги препоръчам. В последно време добри са отзивите за ROYAL LODGE HOTEL - http://www.hotelroyallodge.com/bg/pages/accommodation/apartment. Доколкото знам не е близо, но пък предлагат транспрот до пистите, а и щом ще сте с дете, има нещо като детски кът. Вили Малини са близо до пистите.
Виж целия пост
# 10
от всеки хотел тръгва автобус за пистите  Peace
Виж целия пост
# 11
Още един глас за Орловец - прекрасна гледка, просторни стаи, а пиано-бара  Heart Eyes. Има какво да се желае за обслужването, но това е най-често срещания недостатък БГ.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия