Нежелана бременност

  • 3 730
  • 39
Моля за малко помощ. Правих секс с едно момиче с презерватив и всичко си беше както трябва - еякулирах и свалих презерватива. След петнайсетина минути започнаха ласки от нейна страна и отново получих ерекция. Започнахме отново да правим секс, но без презерватив, като знаех че няма да достигна до край втори път. Има ли верояност от забременяване след първата еякулация, след като са минали 15-20 минути?  Sad
Виж целия пост
# 1
Има ли верояност от забременяване след първата еякулация, след като са минали 15-20 минути?  Sad
Има.Освен това има едни хапченца,които ако се приемат от момичето до 72 часа(а най-добре до първите 12 часа след ''гафа''),може да се избегне нежеланата бременност.
Виж целия пост
# 2
Има, зависи дали момичето е била близо  до,  или в оволация. По-малко вероятно е ако преди втория път  си се измил или ако си ходил по малка нужда.
 Дано всичко е наред!  Peace
Виж целия пост
# 3
Има вероятност. Дано не сте я улучили, ама най-добре момичето да вземе хапче. Мисля, че Постинор бяха, ама да не ви подведа  Peace
Късмет!
Виж целия пост
# 4
Вероятност за бременност има, ако момичето е било в период на овулация (обикновено, но съвсем не задължително това е 10-15 дни от първия ден на цикъла).
Постинор и Ескапел са хапчетата за спешна контрацепция. По-добре не рискувайте с неясни сметки и предположения.
Виж целия пост
# 5
И аз препоръчвам Постионор.Особено,ако не сте се измили преди вторият път Thinking
Виж целия пост
# 6
Да, има вероятност. За да се предпази от бременност момичето може да пие Ескапел.
Виж целия пост
# 7
Аз не препоръчвам Постинор. За другите хапчета не мога да кажа нищо.
Но по-добре да пие хапчета, отколкото само да предполагате.
Виж целия пост
# 8
И аз препоръчвам Постионор.Особено,ако не сте се измили преди вторият път Thinking
Peace
Peace Peace
Виж целия пост
# 9
Дори и да си се измил добре пак има вероятност момичето да забременее,стига да е в подходящия за това период.За хапчетата не мога да препоръчам,най-добре да пита гинеколога си  Peace
Виж целия пост
# 10
 ooooh!
Виж целия пост
# 11
Веднага след първият път, ставате и се измивате, независимо дали ще има втори или не.
Виж целия пост
# 12
И след измиване може да се забременее, защото сперма остава в канала и при втория път веднага влиза във влагалището, дори и да не си свършил втория път. Задължително трябва да се отиде по малка нужда след първия път, за да се изчисти канала.
Виж целия пост
# 13
Да, има такава опасност.
Ако реши да пие от гореспоменатите хапчета, те се казват "Постинор".....
Които и хапчета да избере, са по - добрият вариант пред една нежелана бременност...
Виж целия пост
# 14
и другият път се пазете повече
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия