Споделете (Новогодишно издание 31.12/90)

  • 21 827
  • 729
Споделете 89

Както каза Мишона, някои цяла година са себе си, няма Коледа, няма Великден  Grinning

И аз съм от тях.
Виж целия пост
# 1
Споделете 90.
Виж целия пост
# 2
Хо хо хо хоооо-се изсмя дебелата леля Коледа. Mr. Green
Виж целия пост
# 3
МГМ, турнах едно 90 за цвят в заглавието, щом те боли за цифрите Grinning
На мен малко ми омръзнаха, но щом сте единодушни, ще се броим.
Виж целия пост
# 4
Бе да не се борим викам аз, че не са равни силите... Laughing
Виж целия пост
# 5
През 90-та се роди големият ми син...
Все ми е тая какво ще има в заглавието, освен "Споделете"! Има значително по-съществени неща в живота. Важното е темата да си е тук.
Виж целия пост
# 6
Аз държа на цифрите. Ако всички кажете "не на цифрите", няма да се фръцна и да си тръгна, ест, щото ги няма цифрите, но предпочитам с тях.

Мишон, от другата тема: изискванията за писане на есе са изключително разтегливо понятие, при положение, че същността на есето (поне в България) е излагане на собственото мнение в писмен вид. Оттам нататък то може и в стихотворна форма да е, и каквото реши автора, стига да изразява неговото мнение, като, естествено, не отричам задължителните елементи теза, защита на тезата, евентуално примери. Но при положение, че и в моето и в нейното есе (предполагаме, че те стилово се различават много) има въпросните задължителни елементи, оценката не би трябвало да варира според това в какъв стил е написано есето. Те могат да бъдат сравнявани въз основа на тезите, на това как са защитени те, но никой не може да каже дали моята гледна точка или нейната (пак уточнявам, приемаме, че те са различни) е по правилна, както и никой няма право да ми каже как аз да си напиша есето. По този параграф няма как да се сравнят, а именно това е което би отличило моето есе от едно евентуално нейно.
Виж целия пост
# 7
Някои винаги са себе си, въпросът е какво от себе си позволяват да покажат на околните.  Можех да ви пусна моя снимка, как бъркам коледни курабийки, но реших да не се показвам чак толкова.  Laughing
Това вместо запис.
Виж целия пост
# 8
Цифри не забелязвам. Първото судоку, което ми показаха, предизвика тремор и си излях кафето върху компа в офиса. Така, че ми е все едно, цифрите и без това не ми говорят нищо Laughing
Виж целия пост
# 9
Оф, Мърморита, уморителна си!
Виж целия пост
# 10
Оф, Мърморита, уморителна си!
Mr. Green
Миш, фантастични са тези алитерации, ше знаш.
Споделям, че ми свърши времето за забавление и отивам да се занимавал с мойта любима кисела краставичка. Мамчеееееееее...................... ooooh! ooooh!
Виж целия пост
# 11
Оставих ви на 35-та страница, намирам ви в нова тема.
Честита Коледа Hug
Естествено не изпълних заръките си да не ям, лошото при мен е, че корема ми става гоооолям, хората ме питат пак ли си бременна. Нищо де, ако Калин@ си вземе оная скъпа закачалка за дрехи и я ползва, аз може и да се засрамя и да започна с упражненията Outta Joint

Споделям, че до преди малко учих детето да пише буквите, които не знае. Схватлив е, само да не пишеше някои на обратно Laughing
Виж целия пост
# 12
Дуци, чудех се къде си Simple Smile Спокойна съм, че си се хранила добре и не само аз имам шкембе  Laughing
Браво на детето!
Виж целия пост
# 13
Бу, т'ва 90 като размер на талията по Коледа ли си ни го подсказала?

Виж целия пост
# 14
Честита Коледа,  снежинки.  Grinning

Това беше най-наситения декември. Какво ли ме чака през януари?!

Честита нова година, ако не се видим дотогава.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия