кога започнаха да казват децата ви че ще пишкат

  • 3 080
  • 59
Моят  син  ще  прави  2.2  месеца  и  още  не  иска  да  казва  че  ще  пиша.Много  обича  да  се  скрие  на някое  местенце  и  да си  свърши  работата.Вече може  би 6  месеца  го  уча  и  никакъв  резултат  не сме  постигнали.Когато  почна  да  го  изпикавам  започва едно  дърпане  и  пищене.Какво  да  права  моля  помогнете.Благодаря  предварително.
Виж целия пост
# 1
Оправи заглавието, че е доста объркващо  Mr. Green А и не само заглавието като чета по-нататък  ooooh!
Започна да си казва, когато махнах памперса и започна да си мокри гащите - малко преди 2г. РезУлтатите бяха бързи при нас  Peace
Виж целия пост
# 2
Да пишат букви или да пишкат? newsm78
Заглавието е наистина объркващо.
За писането на букви- започна да си казва на 3 години. Mr. Green
За пишкането и акането на 1 г. и 4 м., когато махнах дневния памперс и този за следобедния сън.
Виж целия пост
# 3
Спря да пишка в гащите на около година и половина. Махнах памперса и се заредих с гащи. Отначало и Марти се изпикаваше в гащите, но като започнах да я изпикавам на 15 мин. до 30 мин. спря да прави белите и бързо свикна. До месец след това спря да се напикава и като спи. При нас стана лесно. но при всяко дете е индивидуално. Някой деца по трудно се научават, а при други е без проблем. Ако си решила да се простиш с памперса не го слагай повече ако ще да опикае навсякъде, по често ги изпикавай и дано успеете!
Виж целия пост
# 4
Един месец преди да навърши 2 махнахме дневния, а след два месеца и нощния памперс.За почна да си казва че има пиш месец преди да махна пампито.Напишкани гащи почти не е имало.
Виж целия пост
# 5
Не се притеснявай, ще започне да казва като му дойде времето. Аз още не съм започнала да уча малкия, защото тук ги почват от 2-годишни и така се разбрахме с лелките в градината, че ще сме на една вълна, за да не го объркваме мъника. Но той вече започва да си казва за акото и то без до го уча специално. Така че си зависи от детенцето, не го насилвай за да не го стресираш, че ще започне още повече да се крие. Успех!
Виж целия пост
# 6
Много  ви  благодаря  за  отговорите.Извинявам  се  за  объркащото  заглавие  .
Виж целия пост
# 7
На 2 години, макар, че изобщо не можеше да говори, показваше с жестове или ме хващаше за ръка и ме водеше към тоалетната.
Виж целия пост
# 8
на 2г и 3 м,
Виж целия пост
# 9
На 1г. и 10м.
Бяхме на море и на плажа реши да пишка, но забрави, че е без памперс. Mr. Green Намокри си крачетата и беше много учудена, от тогава взе да си казва. Махнахме дневния памперс, а след 4-5 месеца и нощния.
Виж целия пост
# 10
и мен много ме вълнува темата!моята дъщеричка е на 1 год и 6 месеца и още не казва,но пък като я сложа и няма проблем с гърнето!трябва ли да махна памперса въпреки че не казва?особенно ме притеснява сега е студено и като излизаме ако се напиша нали ще истине
Виж целия пост
# 11

Не бързай сега в студеното. Все пак е само на година и половина. Като се стопли спокойно ще и го махнеш.
Виж целия пост
# 12
На 3 години. Поиска да носи гащи и да не е с памперс и съответно започна да казва кога й се пишка. Никога не съм я питала аз, нито съм я слагала на гърне/тоалетна през определен интервал.  Stop
Виж целия пост
# 13
Баткото започна казва на 2г. и 7м-ца.Радвам се,че пропусна гьрнето Laughing
Виж целия пост
# 14
На 1г. и 6м., но тогава ни се падна да е по-топло времето, по-добре изчакайте до пролетта.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия