Австрия 27- Дано щастливите ни мигове са много повече от 2009!!!

  • 14 397
  • 294
 Хайде аз първа в новогодишната тема Grinning

http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=357229.0 - старата тема
Виж целия пост
# 1
4естита Нова Година
Желая на вси4ки много здраве, 6тастие, късмет и усмихнати децки ли4ица.
Уомбат мерси за новата тема.Ли4ен поздрав от мен за теб.
Ди като се покаже6 в скаипа 6те ти пусна снимка на сно6ното ми творение. Heart Eyes
Виж целия пост
# 2
ЧЕСТИТА НОВА 2009-ТА  ГОДИНА!
ЖЕЛАЯ НА ВСИЧКИ  МНОГО ЗДРАВЕ, ЛЮБОВ И СЕМЕЙНО ЩАСТИЕ!



Уомбатче, мерси за темата!   bouquet


Да ви почерпя макар и само виртуално, но от сърце за днешния ми рожден ден!


 Misc Baby Bottle  party023 beer Wine Glass  food010
Виж целия пост
# 3
Хайде и аз от първите да се запиша
ЧЕСТИТА НОВА ГОДИНА
нека във форумът ни само щастие да има,
нека всички ние от здраве кипим и
нови върхове през новата да покорим....и т.н. /нямам муза повече/ Joy

Габи -  Peace
Уомбат -  в заглавието  не би ли трябвало да пише 2008??? - или аз нещо не съм изтрезняла още  Laughing Wink   - "Дано щастливите ни мигове са много повече от 2008/дано щастливите ни мигове са повече през 2009"

ЖЕНКА - ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН
Много семейно щастие, много здраве. Бъди най-обичаната жена   Heart Eyes   bouquet
Виж целия пост
# 4
Не. Имам предвид нека щастливите мигове са много почече от две хиляди и девет, а не повече през 2009та. Има нюанс  Laughing

Жени, честит рожден ден!
Виж целия пост
# 5
Диана,честито и от мен на патерици!Много здраве,щастие и любов!
Честита 2009 година!На всички много лични успехи,много оптимизъм и здраве!

Мерси на Уомбат за темата  bouquet

Рени само времето е в сили да избледнее този лош сън който си имала.Дай си време да го  изстрадаш,а не да преглъщаш.
Виж целия пост
# 6
Честита Нова Година!
Нека да е здрава и щастлива!


Жени, честит рожден ден!    bouquet
Бъди много щастлива и обичана!
Виж целия пост
# 7
Честита Новата 2009та Година! Да сте здрави и щастливи мили момичета заедно с обичаните от вас хора!
ЧРД, Жени - здраве и сбъднати мечти!!!!
Виж целия пост
# 8
Жени, честит Рожден Ден!

Лейдис, Честита Нова Година! Да сте живи, здрави, весели и най-вече щастливи!
Ние вчера отидохме за малко до центъра, дъщеря ми гледа Лутенбергер Клуг на живо и то на първият ред а ние ударихме по едно шампанско (което на -6°С, можеше и газирана вода да е - вкусовите ми нерви бяха замръзнали  Mr. Green) и се поразходихме малко с народа по Грабен-а. Харесах си и една чанта. 

Трия снимката, че не се вижда нищо. Ето тук, може да се увеличи снимката, чрез "клик" Wink

Аз пак сто пъти да се върна, че все нещо забравила - Уомбат много ми харесва ника ти, само така!
Виж целия пост
# 9
Долче, за едни обувки или един панталон може да се прежали човек Mr. Green

Аз чанти под 30 бона не купувам Naughty
Виж целия пост
# 10
То и сакенцето не е лошо  Mr. Green
Виж целия пост
# 11
Jeni мила ,честит рожден ден!Да си жива и здрава и много щастлива и много много обичана!  bouquet
Виж целия пост
# 12
ЧЕСТИТА НОВА ГОДИНА! Здраве, щастие, любов и късмет на всички! И поне по 2009 щастливи мигове, ама всеки месец! Торбестото, супер заглавие!   bouquet

Жени, аз докато седна на компа и то минал този така кратък Първи януари!  Embarassed Но това не пречи да ти пожелая от цялото си сърце да си адски усмихната, винаги в настроение и пълна с оптимизъм! Ама че дата ти е избрала мама да те роди  Hug Да я поздравиш специално! Откакто съм мама, съм на мнение, че рожденият ден е повече празник за мамата, отколкото за детето  Heart Eyes

Както вече ви споделих, от няколко години искам датата 30 декември да я няма в календара. Е, не ми се размина екшън и този път. На Филип му сложиха диагноза "начална пнеумония (никога не се научих как се пише правилно тая гадост!) вляво" с всички екстри като антибиотик и т.н. и т.н. и това след час и половина чакане в Донаушпитал в компанията на хлапета с раздиращи кашлици, сополи до пода и всякакви придружаващи "разкоши". В елтернкинд центъра докторката го преслуша, докато той се дра като за световно по мерене на гласовите способности и така и не разбрах какво точно чу. Благодаря на Облака и на Диде, че ми помогнаха да не полудея от притеснение и паника! И на Ани, че се притече на помощ с превод!   bouquet
Днес пощурях да го преслушат контролно и отидохме в АКХ, където влязохме на десетата минута. Новата година започна с добра новина! Дробчетата са чисти, детето е здраво според докторката, която за разлика от колежката си в елтернкинд центъра не ме нахока, че кърмя, а дори препоръча горещо да продължавам и да не го насилвам да яде друго, ако не иска.
Още веднъж - успешна и много щастлива 2009 година!  Hug
Виж целия пост
# 13
Добро утро!

 Coffee Coffee Coffee

Специални благодарности на всички за прекрасните пожелания!  lovekiss newsm51

Рени, мила  Cry
Направо ми се изправи косата, като прочетох за диагнозата на Филип  Sad
Веднага в главата ми нахлу още неизбледнелия спомен за болеста на Тали, заради който  не мога да спя вече втори месец нормално.
Сега всичко наред ли е? А вие защо потърсихте лекар? От АКХ ли отхвърлиха диагнозата?
Извинявай Ренка за въпросите , ама сигурно заради вълнението и притеснението не си го обеснила много добре или аз не съм разбрала.
Все едно, по-важното е детенце да е добре! Цунки от мен Тали за теб и Филипче!


Лек и спокоен ден на всички!
Виж целия пост
# 14
Честита нова 2009 година!С пожелание за здраве, мир и любов!
Нека се научим да прощаваме,
нека бавно остаряваме,
нека повече да се обичаме
на себе си нека да приличаме
Нека бъдем по-добри
не само в такива дни!!!

Има ли някой който да пътува днес или утре за София - трябва ми спешно да пренесе едно лекарство?Ама мн.спешно.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия