Infacol/Lefax в Испания?

  • 5 789
  • 14
Спешно ми трябва испанското наименование на Infacol/Lefax! Благодаря ви предварително!
Виж целия пост
# 1
Аз мислех, че го има само в Гърция (Инфаколик) и Англия (Инфакол)?!  newsm78
Виж целия пост
# 2
В Испания няма Инфакол.Педиатъра сигурно ще знае някое подобно лекарство.И в аптеката да попиташ,пак ще ти предложат нещо Peace
Виж целия пост
# 3
Ето тази аптека доставя капките Лефакс до повечето европейски страни, без рецепта.
До Бг не, за съжаление.
http://www.versandapo.com/
Виж целия пост
# 4
За жалост няма такива капки тук. Педиатрите не изписват нищо против колики освен в по-драстичните случаи. Иначе в аптеките можеш да си купиш без рецепта едни хомеопатични капки, не съм сигурна за името, но беше нещо от рода на Коливит. Чувала съм добри отзиви за тях.
Виж целия пост
# 5
Казват се Colikid  Peace
Виж целия пост
# 6
Моля ви, който е ползвал тези капки против колики, да сподели опит относно ефикасност и дозировка. Благодаря ви! Simple Smile
Виж целия пост
# 7
Здравей, аз съм ги ползвала за малката.Действат, но до време, организмът  и привикна твърде бързо-3 седмици-към тях.Дозата не мога да си спомня-ще те излъжа, защото редувах Еспумизан и Сабсимплекс!Въпреки всички бабини илачи и докторски колики имахме до 7-мия месец  Twisted Evil
Един съвет от мен-нека ти пратят от Бг капките за колики и редувай, също така прави чай от анасон и копър или само анасон, разтривай коремчето, гушкай и ако кърмиш, добре успокоява и гърдата!
Успех и дано по бързо да минат на юначето коликите!  Hug
Виж целия пост
# 8
И аз съм ги ползвала, но без ефект. Съставката е същата като на Espumizan - Simeticon т.е. едно и също лекарство с различно търговско име. При детенцето на моя близка, обаче действаха много добре, така че си зависи от детенцето. За жалост и аз не си спомням по колко давах. Между другото, педиатъра в Испания доста се втрещи, като го попитах, какъв медикамент ще ми препоръча за коликите. Каза ми, че е по-добре да си да го гушкам и люлея, отколкото да му давам лекарства и... да, при нас точно това помагаше - гушкане, гушкане и пак гушкане.
Успех!
Виж целия пост
# 9
Mnogo vi blagodarq! Simple Smile
Виж целия пост
# 10
Simeticon
Виж целия пост
# 11

Този линк е опасен, съдържа код, който може да повреди компютъра, по добре го изтрий  Naughty
Виж целия пост
# 12
Zdr,az mu davah colikin,tuk v ispania mi preporu4ana tova,no ne mu deistva6e mn i mi pratiha infacolik ot gurcia.deistva mn.no i kilikite ni bqha za kratko.sega e na 3meseca i ve4e nqma otdavna.aaa i borinata su6to dosta uspokoqva.da me izvini moderatora 4e pi6a na lat no sega nqmam kirilica
Виж целия пост
# 13
Ако кьрми6 много внимаваи какво яде6 и пие6,zабрави zа сокове,прекалено много мляко и плодове.Колкото може6 се наливаи,буквално с анасонов 4аи.Помага пове4е,4реz кърмата,отколкото,ако го дава6 на бебето.Но това е вси4ко ,ако кърми6 и бебето ти е само на кърма и не му дава6 нист друго. И аz съм на мнение,4е капките не помагат кои zнае колко.Имам две де4ица и при двамата бе6е много раzли4но ,но го отдавам наи-ве4е на моето внимание към храната,докато кърмех.
Виж целия пост
# 14
А ако ти трябва лефакс,след две седмици се прибираме в софия и мога да ти донеса,пи6и ми на ли4ни
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия