Искам съвет!

  • 1 230
  • 5
Здравейте!Имам следния проблем и искам съвет!
Имам сериозна приятелка от 4 месеца.Сега тя е бременна в втория месец и ще правим сватба след някои друг ден.
В началото всичко беше перфектно,но впоследствие нещата малко се влошиха.Значи тя ходи на работа с много кофти смени.Аз поисках от нея да си смени работното време или да напусне,имаше малко скандали но насреща получих "ами като не можеш така по добре да се разделим".След известно време тя забременя и и се наложи да излезе в болнични.Но от както е забременяла не ми обръща грам внимание,бремеността и е тежка с много повръщане и обичайните неща ,но мен все едно ме няма,даже спим в отделни стаи.Сега се появи една нейна приятелка и тя прекарва повече време с нея и си говорят постоянно по телефона.Аз започнах да ревнувам и я помолих да си ограничи малко контактите с това момиче,но насреща пак същия отговор.Страшно много я обичам и не искам да се разделяме,но незнам какво да правя.
Виж целия пост
# 1
Вие какво бихте направили?
Виж целия пост
# 2
Ами ако я искаш за жена трябва да я изтърпиш.
През бременността жената се променя,нали знаеш,че бушуват хормони.
Не ревнувай,жената има нужда не само от мъж има нужда и от приятелки,предполагам,че щом е искала дете от теб и ще правите сватба и тя има същите чувства.
Тук едва ли някой може да ти даде точен съвет какво да правиш,но не се разделяйте ,чакате дете все пак.
Най добре е това да го решите двамата...
...само дето не знам не е ли малко късно някой друг ден преди сватбата.
Виж целия пост
# 3
 ShockedЯ! Виж! Намерих сходна с твоя проблем тема!
...хвърли й едно око
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=360438.0 Wink
Виж целия пост
# 4
ДиС, или там не те осветлихме  Peace
Виж целия пост
# 5
Аз смятам, че нещата след време ще се оправят, ще се поуспокоят. Още повече, че вашата връзка, както виждам е съвсем прясна. Тепърва ви предстои да изглаждате и нагаждате характерите помежду си. Имайки предвид бременността - не й обръщай внимание на дребните подскачания, по-скоро я подкрепяй и разбирай през тези 9 месеца. Аз например съм избухвала и съм казвала на мъжа си такива неща, които направо са го хвърляли в тъч линията, събирала съм си багажа един милион пъти. Минали сме през такива перипети преди да се появи сина ни, че си нямаш на идея. Дори сме били разделени за 2 месеца. Това са толкова естествени неща, това всъщност е живота. Единственото обаче, на което трябва да обръщаш внимание е все пак тази нейна приятелка да не й дава повече акъл, свързан с вашите взаимоотношения. Въпросът е тя да не се повлияе. Но ти гарантирам, че след като се роди бебето, всичко ще се нареди. Тогава и тримата ще сте толкова шашардисани в хубавия смисъл на думата покрай грижите на малкия човек, че много бързо ще се сплотите и ще разберете, че трябва да се подкрепяте и да сте компромисни един към друг! Пожелавам ви много щастие и любов и да ви се роди едно живо, здраво и вечно усмихнтао бебе!  Heart Eyes Hug
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия