Копчета тик-так???

  • 6 383
  • 13
Здравейте мами и Честита Нова Година,
искам да Ви попитам, знаете ли къде сменят копчетата тик-так на бодитата и на повечето бебешки дрешки, които слагат. Имам няколко почти чисто нови дрешки на дъщеря ми, които се нуждаят от смяната на тези копченца, но незнам къде да ги занеса за смяна.
Ще съм Ви много благодарна ако кажете къде има такова шивашко ателие.
Мерси!!!  bouquet
Виж целия пост
# 1
От къде си?
Виж целия пост
# 2
От София
Виж целия пост
# 3
Около вас няма ли шивашко ателие да попиташ?
Виж целия пост
# 4
Обущарите понякога предлагат такава услуга.
Виж целия пост
# 5
Аз съм ходила при обущар за такава услуга, само не беше на бебешка дрешка, ама сигурно ще стане и в този случай пак.
Виж целия пост
# 6
Привет. Във кинкалериите обикновенно има. Скоро вземах подобни копчета но се пришиваха.
Виж целия пост
# 7
В повечето обущарски и шивашки ателиета има.
Виж целия пост
# 8
Лятото ми се наложи да сменям на едно гащеризонче. Питах на няколко места, но ми отказаха. Накрая сложих от тези, които се шият.
Виж целия пост
# 9
Тъкмо щях да кажа, че продават такива, които се шият саморъчно и не е трудно. За бодитата бельо стават идеално.
Виж целия пост
# 10
   Ако все пак държиш да ти ги сложат на машинка, първо заший дупчицата ,останала от предишните.Инъче пак ще се изнижат, няма да оцелеят дълго.
Виж целия пост
# 11
 На "Мария Луиза" ,над спирката на трамвая на Лъвов мост (в посока Халите) има магазини за дрехи втора употреба.На витрината на единия  от тях скоро видях табло с мостри на тик-так копчета и обява,че в магазина ги слагат.
Виж целия пост
# 12
На Пиротска под колоните като тръгнеш от Христо Ботев по Пиротска,във един вход на приземния етаж един човек слага.Копчето,което сложи беше много специфично за якето на сина и ми взе само 0,50лв.
Виж целия пост
# 13
Знаете ли къде мога да си облека копчета? От София съм. Благодаря предварително!
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия