Леене на куршум ?

  • 160 134
  • 73
Не знам дали има такава тема но аз не успях да открия.След много мислене върху състоянието ми психическо и физическо реших,че искам да отида да ми леят куршум.Не съм ходила да не кажа никога но веднъж на 3 годинки и не помня много.Моля всички момичета,които са от Варна да ми препоръчат къде бих могла да отида,колко струва,някакви телефони и как става изобщо ( със записване ?) .А останалите момичета моля просто да споделят дали има полза от леенето на куршум и как се чувстваш след това?   Благодаря ви предварително!
Виж целия пост
# 1
Преди седмица моя приятелка си ля куршум. Видяло се от какво е. Тя казва, че се чувства по-добре.
На мен са ми ляли веднъж, но бях много малка. Нямам много спомени по въпроса, освен, че наистина "видях" себе си, наведена над удавник. Може и да ми е било внушено де.

Не съм от Варна.
Виж целия пост
# 2
Преди 16 години - в 10ти клас нашите ме заведоха с триста зора - по принцип не вярвам много в такива неща. Жената позна, че ме е блъснала кола, без да сме и казали нищо предварително. Нямах и някакви външни белези от случката. Дадохме й колкото преценихме - така ни каза да направим. Най-добре е да отидеш при някой, за когото има добри отзиви и някой близък ти го е препоръчал - ние така направихме тогава. Успех!
Виж целия пост
# 3
2 пъти съм ходила да ми леят куршум,първия като катастрофирахме,втория като почина татко,беше в някакво село,възрастна жена,но координати не мога да дам Rolling Eyes и двата пъти излезе страха ми от какво е Tired

в Виница имало някаква жена ,която лее,мога да разпитам и да ти пусна координати Peace
Виж целия пост
# 4
И на мен  са ми ляли куршум в тийнейджърските години, но доста неща ми каза-изключително верни! Rolling Eyes
Виж целия пост
# 5
И на мен са ми ляли куршум и на моето детенце ляхме мисля че има ефект.Аз вярвам на тези неща....
Виж целия пост
# 6
И аз много се надявам да ми помогне.Но не познавам във Варна такава жена.Бях подочула за някаква жена срещу дом Младост но не знам точно къде и как да я намеря....
Дано да ми помогне  Praynig
Виж целия пост
# 7
здрасти  ходила съм на мъжами и на детето да лея коршум в галата при баба Гинка май се казваше като слезеш на центъра в галата питаи някои да ти кажи коя точно къща е  тя живеи кото слезеш от автобуса след площадчето центъра демек първата пресечка в ляво но не си спомням коя точно къща се пада ако отида знам я но немога да ти обясня на детето позна оплаха от куче а на мъжами катастрофа но не само да ти познаи но и помага може би вече 7-8 години само при нея ходя и сме много доволни взима колкото и оставиш поне преди беше така
Виж целия пост
# 8
И аз много се надявам да ми помогне.Но не познавам във Варна такава жена.Бях подочула за някаква жена срещу дом Младост но не знам точно къде и как да я намеря....
Дано да ми помогне  Praynig

о, ако е тая за която си мисля,Мария ли се казваше Rolling Eyes голяма шарлатанка ooooh! уж била сляпа, само уж Whistling
Виж целия пост
# 9
Ами не знам.Само разбрах,че са намира някъде с/у дом Младост-нищо повече.Няколко човека ми споменаха за нея. Давайте друга тогава...Нямам представа а мноого искам да ида..... Praynig
Виж целия пост
# 10
Хубаво де.. на мен не са ми ляли куршум и затова ми беше интересно да прочета темата. Какво значи, че ви излязъл страха? И като е излязъл дали наистина сте се отървали от него? Rolling Eyes
Виж целия пост
# 11
Жената,дето лее куршум срещу дом "Младост" не е Мария(тая Мария наистина е за  #2gunfire).Според мен са ти казали за леля Сафет,много е популярна в средите си и много хора я търсят.Живее на ул."Вярност"-точно зад Пфое мол строят нова кооперация,до нея от долната страна е долепена една нова жълта къщичка,там живее лелката.Телефон незнам,просто отиваш и чакаш-отпред винаги има хора,по това ще се ориентираш.Само да поясня,че улицата зад мола е "Тихомир",а ул."Вярност" сключва ъгъл с нея,на този ъгъл е строежа,под него-жълтата къщичка.Не съм си ляла там куршум и нямам лични впечатления,просто живея наблизо.И не вярвам на подобни намеси.Навремето една гледачка обявила мъжо за Сатана и прокълнат,защото куршумът му не се събирал и не образувал фигура,а се разпръсвал на хиляди капчици... Joy
Виж целия пост
# 12
Като си бяхме във Варна лятото,ляхме куршум на малката(в Кунфуто )при една бабка,понеже има много проблеми със съня...и на мен,защото получих много страхови фобии(като например да карам кола,да се возя в кола...и още доста :ooo).
Абсолютно нито на мен помогна,нито на дъ6теря ми.... Crossing Arms
Но една приятелка ми беше казала,че ходила там до Младост,след като баща и почина,и била много доволна от нея. newsm78Ама там е със записване доколкото знам.
Аз съм си казала обаче,вече с такива глупости да не се занимавам Naughty...както и по гледачки не ходя от мнооого години.. Sick
Виж целия пост
# 13
И аз много се надявам да ми помогне.Но не познавам във Варна такава жена.Бях подочула за някаква жена срещу дом Младост но не знам точно къде и как да я намеря....
Дано да ми помогне  Praynig

о, ако е тая за която си мисля,Мария ли се казваше Rolling Eyes голяма шарлатанка ooooh! уж била сляпа, само уж Whistling

Срещу дом Младост е леля Сафет. Има добро име и много хора ходят при нея. Леля ми се беше изплашила от змия, Сафет видя 9 змии.
Месец след това, по време на разкопките на в двора на леля ми, откриха змийското гнездо с 9 змии вътре.
Аз обаче съм доста гнуслива, а в процедурата е включено с лъжица да вземе от водата в купичката, където е изляла оловото и да премие кирливата брава на една от вратите си. После водата пада обратно в купичка и после отпиваш три глътки Wink
Е, аз не можах да отпия  Laughing
Ако искаш - ще ти обясня къде точно срещу Младост е.
Виж целия пост
# 14
Хубаво де.. на мен не са ми ляли куршум и затова ми беше интересно да прочета темата. Какво значи, че ви излязъл страха? И като е излязъл дали наистина сте се отървали от него? Rolling Eyes

Vache честно казано за мен играе голяма роля внушението ( това е лично мнение, моля, да не ме захапват съфорумките).
Когато аз ходих бях доста малка ( може би 6-7 годишна ). Спомням си, че жената ми показа "куршума" и ми обясни това си ти, наведедена над момичето. Тогава уж го видях.
Обаче години на ред след това, картината изплуваше в съзнанието ми и от тогава аз си имам страх от водата. Влизам си до коленете и това е, колкото и да е спокойно морето. Simple Smile
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия