Гласуване в категория "Рекламен плакат" в седмичен фотошопски конкурс

  • 1 041
  • 14
Изберете един от четирите рекламни плаката на тема "Бебешки продукт":

1.


2.


3.


4.
Виж целия пост
# 1
Харесва ми идеята на плакат номер 1, гласувам за него Peace

Успех на всички участници, макар и малко в тази категория Hug Hug
Виж целия пост
# 2
Ох, аз съм разколебана.... между 1 и 2
Едно е много детски, интересен и цветен
Две пък ми влезе в сърцето
Все пак давам своя глас за Номер 1
Успех и на другите двама участника. Peace
Лекси незнам защо не пусна Данониното в конкура, според мен беше доста сполучлив
Виж целия пост
# 3
Лекси незнам защо не пусна Данониното в конкура, според мен беше доста сполучлив

Аз също си го мислех вчера, трябваше Лекси, да Hug
Виж целия пост
# 4
Незнам за кой плакат да гласувам,защото честно да си кажа - нито един не успя да ме грабне.Мисля,че момичетата могат многооооо повече.Не веднъж са го доказвали.
Виж целия пост
# 5
И аз гласувах за 1, като изпълнение най-много ми харесва.  Heart Eyes Иначе номер 2 има страхотна идея, но пък има какво още да се пипне по него. Thinking
Мисля, че трябваше да пуснем конкурса след нова година, със сигурност щеше да има повече участници..
Виж целия пост
# 6
И тук дадох гласа си.
Виж целия пост
# 7
И аз.
Виж целия пост
# 8
Пфу да му се невиди...Как да се сетя, че плакатът може да бъде сложен на бял фон и съответно да се получи една боза...За номер 2 говоря и логото долу как се е сляло с фона:( Много жалко, ама кой да мисли......
Виж целия пост
# 9
Що не гласувате и за тази категория?
Виж целия пост
# 10
Изгласувах се за 1,понеже ме грабна веднага  Hug И аз много харесвам идеята на 2,но няма как да дам втори глас  Sad
Виж целия пост
# 11
"Кърмата, най-доброто мляко" и най добрия плакат в тази категория!
Виж целия пост
# 12
Честито на победителя Hug
Гласувах за 1 а моето е номер 4  Crazy
Виж целия пост
# 13
Ха, не може да бъде. Въпреки мазалото с логото е спечелило моето нещичко. Много се радвам, въпреки че знам, че има още какво да се желае. Мое е и "пеенето за бебета".

Ще си позволя да изкоментирам N1. Mного ми харесва цветово и като идея, но реално не се разбира какъв продукт се рекламира.Т.е. кой ги дава тези 1001 идеи за декорация - сайт, списание, дизайнереско студио? Може би ако имаше едно малко лого, или адрес на сайт, или нещо подобно от комуникационна гледна точка щеше да е по-добре.



Виж целия пост
# 14
Hrisi, поздравления!

Моето беше N1, съвсем не ми е дошло наум да напиша чий е този плакат, магазин ли е, що ли е.

Много се надявам да не стихва активността в конкурсите и това да е било само заради празниците.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия