Дразни ли ви бременната адреналинка?

  • 20 211
  • 306
От месец насам гледам как бременната в 5-ти месец Яна подскача върху гигантска надуваема топка, мандахерца се насам-натам, днес и шпагати правеше по сцената. Чудя се няма ли най-после Маги и Джуди Халваджиян да я свалят от екран. Уж щеше да е до края на годината, а сега...до 12-ти. Можеха да й намерят заместничка още преди месец  Thinking
Виж целия пост
# 1
Не не ме дразни.Има съвсем леко коремче,нито е напълняла,чувства се добре,защо да не танцува?
Виж целия пост
# 2
Не ме дразни,щом тя така си е решила не виждам с какво може да пречи на мен  newsm78
Виж целия пост
# 3
Да, дразни ме. Не е моя работа, но това е положението, не мога да контролирам към кого да изпитвам неприязън.
Виж целия пост
# 4
И мен не ме дразни. Щом се чувства ОК нека си танцува.
Има толкова други неща, които адски ме дразнят, какво да ме смущава някаква симпатична бременна блондинка ooooh!
Виж целия пост
# 5
Естествено, че не ме дразни.
Наясно съм, че да си бременна не означава, че си болна, но все пак ситуацията е деликатна, май. Като я гледам все ми изникват апокалиптични картини и ме спохождат ужаси....Горкото момиче, ако знае как го мисля. Все се притеснявам да не се издруса на земята.
Аз не бих танцувала при тези обстоятелства и в тази обстановка.
Да е жива и здрава и да си роди едно прекрасно детенце.
Виж целия пост
# 6
Бу го беше написала някъде/мнението ми/. С други думи, ако я гледах, щеше да ме дразни, да.
Виж целия пост
# 7
Аз не смятам, че е много удачно бременна танцьорка да подскача по гол корем. Ясно е, че някои от движенията ги прави само Жана и камерата показва само нея, но всеки път когато гледам как Яна подскача напред-назад, си мисля как ли се чувства бебето при тези резки движения. Вероятно продуцентите го намират за много оригинално.  Tired
Виж целия пост
# 8
НА бебето нищо му няма. Само аз ли си признавам, че не ми е приятно да ми се чекне насреща бременна жена?
Виж целия пост
# 9
чак да ме дразни не толкова ,ама всеки път като скокне и аз със нея , все пак бебе носи .
Виж целия пост
# 10
Вече е крайно време да слезе от екран  ooooh!.Много ми е странна с този корем и как се кълчи само  ooooh!.Ако беше водеща Peace,но тя е танцьорка...не ми се връзва...бременна танцьорка  Crossing Arms.Ето за Венета никой нищо не каза,ама то какво да кажеш-седи си жената културно и си води предаването.А тая какво ми се е раздрусала в 5-ия месец  Naughty
Виж целия пост
# 11
Бременна жена в оскъдно облекло, танцуваща върху масата - предизвиква у мен недоумение.
Виж целия пост
# 12
Не,не ме дразни.Пълнолетна е,има си глава на раменете.Щом е преценила,че може да продължава да танцува,да си танцува.Все някога ще спре,като почне да й натежава сигурно  Laughing Да е живо и здраво момичето!
Виж целия пост
# 13
Не ме дразни, но понеже съм лежала за задържане като я видя да подскача насам натам лошо ми става!
Виж целия пост
# 14
Божкеееее, сигурно одъртявам вече, понеже не намирам нищо естетично в тази ситуация.  smile3506
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия