Кога захранихте за 1ви пьт?

  • 1 345
  • 21
Нашият педиатьр каза  от месец и половина да по4ваме с плодожите сокове ShockedАз си мислех 4е захранването по4ва някьде след 4тия месец newsm78
Виж целия пост
# 1
Препоръчва се захранването да започне след 5 или 6 месец.
Вашият педиатър казва каквото казват и всичките му колеги - на 1 м. сок, на 3-4 м. пюре. ooooh! ooooh!
Виж целия пост
# 2
Аз На 5 месеца я захраних. Наистина много е рано за вас още, пък и със сок ooooh!
Виж целия пост
# 3
При 4 навършени месеца захраних.
Виж целия пост
# 4
По принцип се захранва един единствен път Simple Smile Не знам как се захранва за 2ри път  Wink

Аз захраних на 6м. с пюре от моркови.. домашно Simple Smile
Виж целия пост
# 5
Ама аз имам предвид изобщо неща различни от мляко newsm78
Виж целия пост
# 6
Нашият педиатьр каза  от месец и половина да по4ваме с плодовите сокове



Всички педиатри казват така и аз не мога да разбера защо.Мисля ,че само колики може да си предизвикате.Аз изчаках до 4 месеца.Не бързай като пораснат цял живот сокове нека пият .
Виж целия пост
# 7
Всъщност вреди ли с нищо ранното захранване или не?
Виж целия пост
# 8
Ние се захранихме точно на 5 месеца с домашно приготвен картоф с кърма,но не го хареса и на другия ден дадох пюре от моркови на Хипп,него го хареса.Води се по бебето успех Peace
Виж целия пост
# 9
Всъщност вреди ли с нищо ранното захранване или не?
Да вреди.
В библиотеката има много подробна информация защо да се изчака и защо да не се захранва рано..
Попрочети малко  Peace
Виж целия пост
# 10
Eeeeeeeeeee вие като сте прочели защо ни кажете или да препоръчате някоя книжка?
Виж целия пост
# 11
Края на 4-ти месец с картофено пюре, моркова после ни запече и дадох тиква  Peace
Виж целия пост
# 12
Eeeeeeeeeee вие като сте прочели защо ни кажете или да препоръчате някоя книжка?
Ами точно ти препоръчвам къде да прочетеш Simple Smile

Библиотеката е това -> http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=1844.0
Виж целия пост
# 13
Захраних на 5-5.5 месеца и то защото Симона си върви доста едричко и добре развито дете. Иначе бих изчакала дори и още.
Виж целия пост
# 14
аз захраних  на 5 месеца и 15 дена  Simple Smile
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия