Тролски PR (не е пръц).

  • 46 558
  • 282
Много натегнато стана в тоз форум. Я да кажете сега, какъв "пиар" (ох, модерна дума, модерна! Laughing)ви прави челядта?
Ако питате моята челяд, баща им е алкохолик и пройдоха, а майка им - коравосърдечна насилница.
"Къде е татко ти?" - питат Големия трол.
"Как къде. На бар!" - гордо рече той.
(Сутрин той изпраща татко си с горки викове: "Къде отиваш, къде!", а донът отговаря: "На бар!").  Mr. Green

Миналата седмица бях на работна среща барабар с всичките тролове. Хората се суетят край Големия трол, чудят се с какво да му угодят.
"Моля ви, нищо не искам" - отговаря той, ококорил грамадни, невинни сини очища. - "Не искам да си имам неприятности с майка ми."

Хайде сега вие.
Пък аз пак ще намина.  Laughing

Виж целия пост
# 1
Ми аз вече я изтипосах в Нашите деца, но моята прави следния PR на баща си:
"Аз акам като тати. А тати ака зверски"
Виж целия пост
# 2
Какъв е тати?
Божа: съдия
А мама?
Божа:Галена
Баща и към мен:Галено,влизай в роля Crazy
Виж целия пост
# 3
Моят трол още не ми е правил PR, но направи успешен такъв на дядо си. Преди месеци, когато все още не можеше да произнася някои звукове и ги заменяше с други или направо пропускаше, си поиска диня и баща ми му купи. Детето най-искрено искаше да каже на дядо си, че е добричък, но поради трудности в изговора на Р и Ч, похвалата прозвуча така: "Багодаля ти, дядо, ти си добитък!" После дълго време разказваше на всички, че дядо му е добитък...
Виж целия пост
# 4
Много натегнато стана в тоз форум. Я да кажете сега, какъв "пиар" (ох, модерна дума, модерна! Laughing)ви прави челядта? ...

Хм. Какъв? - На семейство-алкохолици.
Беше в голямотролската възраст някъде, като разправяше:

''Тати пие бира и ракия, а аз мляко и сок.
Като порасна, аз ще пия бира и ракия, а тати - мляко и сок.''

Виж целия пост
# 5
Ох, ох, надявам се, че не си показвате децата никъде.  Joy Поне аз така трябва да направя със сигурност.
Големия трол една нощ се беше праснал на ръба на леглото и имаше ужасен, лилав бушон на едното око. Колко ни заглеждаха двамата, ужас! А някои и питаха: "Какво ти има на оченцето, момченце?"
Момченцето-врабченце с малко мозъченце Laughing сто пъти беше забравило случката и даваше крайно неубедителни отговори. "Ъ,а, май паднах". "Ами-и-и, някъде с ударих, но не помня къде"... А питащите ме поглеждаха многозначително. Embarassed
- Виж какво - казах му - стига толкова. Просто не отговаряй.
И на следващия любопитко моят мил трол отговори:
- Не мога да кажа. Мама не ми дава.
 Joy Joy Joy
Виж целия пост
# 6
Умнице., нашите мъжове големи шегаджии. Яна като пита сутрин баща си къде отива, той винаги казва - "На църква".


В градината явно се питат помежду си какво работят дъртите и един ден Яна ме пита:
- Ти какво всъщност работиш?
- Ами, превеждам.
- Е да де, аз знам че превеждаш, ама не искаш ли да си намериш някаква работа.

п.п. Та по темата, не знам какъв ПР ни прави, но явно е много нещастна, че няма с какво да се похвали, баща й по цял ден на църква, майка й безработна.
Виж целия пост
# 7
Нарисувай сега Яни нещо характерно за мен
А какво означава характерно?
Ами каква съм, какво е важно за мен, на какво приличам?
Еми ти си Барби
Е, по душа каква съм?
Добра си по душа, мамо
Виж целия пост
# 8
Все още не мога да се похваля с PR, но пък с глас се смея на вашия Joy

...
И на следващия любопитко моят мил трол отговори:
- Не мога да кажа. Мама не ми дава.
 Joy Joy Joy

Това ми е любимото  hahaha hahaha
Виж целия пост
# 9
Моето, още не може да съчини изречение за да ме представи, но жестовете понякога са достатъчно красноречиви.
След кратка схватка, на две деца от приятелско семейство, завършила с раздаване на шамари. Малката беше толкова впечатлена, и веднага показа на дядо си и баба си ,
удря си бузката и казва мама (незнам защо, точно мен реши да спрегне с шамара)
Иди обяснявай, че не си я бил.

Вчеря бяхме на лекар, и малкото диване веднага се присламчи, седна в докторката и взе да и драска по рецептите.
Лекарката се обърна и я попита, кажи къде е мама и ще ти дам слушалките, и предателчето, я  погледна много нежно, гушна я и и каза мама.

И другото, като ходим на разходка, по улицата, и се разминаваме с хора, тя се усмихва, раздава целувки и неизвестно защо като види някой подобен типаж на баща си казва "тати". Доста изненадани физиономии сме оставяли. Прави същото като е с дядо си, като види някоя руса жена вика мама-мама.
Виж целия пост
# 10
-Аз, като порасна, ще стана пожарникарка като тати.
-Но, татко ти не е пожарникар. Адвокат е.
-Хм (разочаровано), тогава ще стана гимнастичка.


Сутрин, около 10 часа, влизам в кафето, нареждам се на опашката за кафе, а Ели изтичва най- отпред и вика:Бързо една биричка за мама.
Виж целия пост
# 11
Миналата Коледа, в детската градина разпитват децата какви подаръци са получили и нашето рекло" "А мама подари на тати чисто ново БМВ!"

Без да уточни, че става дума за 3d, дървен, китайски пъзел.
Виж целия пост
# 12
Малкото тролче при баба (тролка 'Маминка") цяло лято там рахат яде си по цял ден филиите и си гледа детското.
Иде засмена щастлива баба и вика на тролче.
-Мама и тате утре Идат.
То натъжено и вика
-Оле бабе, от утре храна ще трябва да ям това с филийките увяхва.

Виж целия пост
# 13
"Аз съм умен като мама"- казва моя син и веднага добавя: "Уф, колко съм тъп!"
Но най- любимо ми е, като ме представя пред непознати жени- Мама е Мона Флор от бгмама.  Mr. Green
През лятото правихме обиколка из страната. В Жеравна уреждаме нощувка в една прекрасна къща. Собственикът казва цената, а Марио веднага огласява "Е, много евтино. В Трявна ни взеха с 20 лева повече."
Виж целия пост
# 14

п.п. Та по темата, не знам какъв ПР ни прави, но явно е много нещастна, че няма с какво да се похвали, баща й по цял ден на църква, майка й безработна.


При нас е сходно положението.

"Къде е татко ти?"
" Тате е на пътешествие,а мама играе футбол" Laughing

По погледа на хората мога да прочета следното - бащата пътешественик-пройдоха, а майката мъжкарана, дето ходи да рита в женския на Ботев, примерно.

Това с пътешествието аз го измислих, като не знаех как да обясня командировките, по лесно ми е да е нещо взето от сериите за Франклин. Ето Франклин ходи на пътешествие и татко ти също е на пътешествие. До тук, добре.
За футбола - да , ходим на кварталното игрище всеки ден да поритаме с детето, за огромно забавление на застаряващите фенове на Еврофутбол в съседното кафе.  За да насърча спортуването и на ръце бих тръгнала.
Но, очевидно, това за него са отличителните ни белези - пътешествията и футбола.

Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия