Отново съм жива и влюбена,но не във мъжът ми-има ли и други?!

  • 5 676
  • 90
Р
Виж целия пост
# 1
Текста ти нещо не ми се върза със заглавието и не разбрах каква е била идеята ти-сигурно гориш от страст и преливаш от адреналин .Но въпреки това бъди щастлива.През тези 8 години не съзнаваше ли ,че си жива?Как сте отгледали детенцето си без живец-незнам.Много ми са странни изказвания от този тип-влюбих се отново и сега пак живея.
Виж целия пост
# 2
Бяга ти, защото открито му се натискаш. Повечето мъже предпочитат те да бъдат ловците или поне така да им изглежда. Интересно какво ли ще стане ако разбере, че имаш мъж и дете? А мъжът ти как би реагирал ако разбере? Смятам трябва да си отговориш на тези въпроси преди да се впускаш в каквото и да било. Няма да коментирам моралната страна на нещата, защото не искам да те обиждам.
Виж целия пост
# 3
Нещо не те разбрах newsm78 Канене на вечеря,пък два апартамента.Мъжа и детето къде са
в схемата?Или си командировка? Пожелавам ти успех в лъжите  Thinking
Виж целия пост
# 4
Защо не продадете единият апартамен и не си спестиш мъките  Mr. Green Моя е на акт 15 и подобни тревоги нямам Crazy,дано не те надуши мъжът ти, че ще видиш тогава едни вечери...
Виж целия пост
# 5
Аз не съм самотен родител,въпреки че нямам брак с бащата на синът ми-той е невероятен баща и човек Peace
...
Имам прекрасно семейство което много обичам и дете,което е смисълът на живота ни!

мишка77, това е цитат от един друг твой пост.
Просто не разбирам как при такъв невероятен човек, който имаш до себе си и при такова прекрасно семейство, пишеш подобни смс-и и криеш, че имаш мъж  и дете?    newsm78
И докъде точно очакваш да те доведе това "оживяване"?

ПП. Защо изтри част от поста си?
Виж целия пост
# 6
да-така е,аз не искам да си развалям  връзката с бащата на детето ми.Друго имах в предвид-но останах неразбрана явно...както и да е Peace
Виж целия пост
# 7
Не разбирам нещо.

Да не говорим, че 5 пъти чета и не светвам за какви апартаменти става въпрос. Rolling Eyes
Виж целия пост
# 8
Не разбирам нещо.

Да не говорим, че 5 пъти чета и не светвам за какви апартаменти става въпрос. Rolling Eyes

Палавата, става въпрос, че тя го кани на гости в другия апартамент, който притежават, а не в този, в който живеят в момента с мъжа си и детето си.  Peace
Виж целия пост
# 9
Мисля , че трябва да си подредиш приоритетите ... Замисляла ли си се колко ще нараниш мъжа си ? А имате и дете ... Confused
Ако си решила , че между вас с мъжа ти всичко е свършено , по - добре му го кажи , разберете се и тогава се влюбвай отново .
Но така играеш нечестно и на двата фронта - реално лъжеш и двамата мъже , но нищо чудно ти да си потърпевша накрая ...
Колкото до адреналина - разбирам те . Ако е само заигравка - ОК . но не мисля , че е така , защото ти го каниш и му предлагаш секс  ooooh! което между другото не ме кефи като тактика .
Виж целия пост
# 10
Палавата, става въпрос, че тя го кани на гости в другия апартамент, който притежават, а не в този, в който живеят в момента с мъжа си и детето си.  Peace

Благодаря, но как разбрахте?
Виж целия пост
# 11
да-така е,аз не искам да си развалям  връзката с бащата на детето ми.Друго имах в предвид-но останах неразбрана явно...както и да е Peace

Не, не, аз смятам, че правилно те разбрах. Искаш да ти вдигне адреналина, да се почувстваш отново харесвана, да има тръпка, да правиш секс с чужд мъж... Само не разбрах кое от всичките тези неща ти липсва у дома?  Hug
Виж целия пост
# 12
Палавата, става въпрос, че тя го кани на гости в другия апартамент, който притежават, а не в този, в който живеят в момента с мъжа си и детето си.  Peace

Благодаря, но как разбрахте?

Ами праща му смс-и, в които го кани на гости и го пита би ли останал у тях, ако тя му предложи да правят секс. Същевременно уточнява, че имат два апартамента /само че това авторката го изтри от поста си впоследствие/...Тоест, има терен.
Виж целия пост
# 13
Явно доста е изтрито, защото вече темата е неразбираема. Даже не разбирам какво очаква авторката от нас - да  Hug ли?
Виж целия пост
# 14
Скоро имаше една тема за любовниците, от която се разбра, че не само ти си в това положение, но и доста други щастливо омъжени жени, така че честито
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия