Какво направихте с чаршафчето от Кръщенето на детето?

  • 4 602
  • 28
Момичета какво направихте с тези чаршафчета? Ползвате ли ги? Аз мойте ги държа в шкафа и не знам какво да ги правя. Не ги ползваме, защото са бели, а децата искат да спиат на цветни  Heart Eyes
Ви какво направихте с вашите?
Виж целия пост
# 1
костюм на духче ....
Виж целия пост
# 2
Какви чаршафчета?
Виж целия пост
# 3
И аз незнам за какви чаршафчета говориш? newsm78
На нас ни искаха кърпа с която да подсушат момченцето ми и аз си я ползвам само за него трия му косичката.
Виж целия пост
# 4
Какви чаршафчета  newsm78.И ние си бяхме с кърпа.........Все още си я ползваме за след баня!
Виж целия пост
# 5
Не помня да сме имали чаршафчета за кръщенето,но   едва ли щяха да са ми ненужни.

За какво биха се ползвали тези чаршафчета? Еми за подсушаване  след  баня например.Или за подсушаване на кухненски съдове.  Аз бих си ушила калъфки или друго ,а ако не можех да шия,можеше и да реша да нарежа  за парцали.
Виж целия пост
# 6
и аз за пълви път чувам за такива чаршафчета.
Виж целия пост
# 7
Чаршафи от кръщенета нямам,
но другите неща съм ги пускала в употреба...
Виж целия пост
# 8
ESTRELA мирото ли имаш предвид?
Ако е то,го изпрах с чиста вода и прибрах заедно с изсушената китка,кичура коса и кръщелното.
Виж целия пост
# 9
А нашата коса я духна вятър отпред пред манастира Sad. Чаршаф не са ни искали, само хавлийка Wink
Виж целия пост
# 10
Явно само във Варна сме с чаршафите (мирото)  Laughing Нашето го изпрах с чиста вода, с която полях цветята (по заръка на попа) и го прибрах в една кутия, заедно с косичката, китката и кръщелното. Не смятам да го ползвам някога за нещо, просто спомен.
Виж целия пост
# 11
Даа, явно във Варна искат миро. Моето седи прибрано, ще го ползвам като спре да  прави всичко на петна в леглото, я от мляко, я от сок или нещо друго. То и без това си е за голямо легло.
Виж целия пост
# 12
Мдааа. Големия е кръщаван във Варна. И неговото миро седи прибрано. За какво ли, той стана наопочти 9 години вече. Ама и не знам за какво да го ползвам. Спомен, както писа някой по-горе. Малкия е кръщаван в Троян. Голямата хавлиена кърпа се ползва по предназначение.
Виж целия пост
# 13
Добре де, варненки се разбраха за какво става въпрос, ама не може ли да разкажете и на нас, че ми стана интересно, пък за първи път чувам за "миро"?!?
Виж целия пост
# 14
Да,и на мен ми е любопитно
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия