ползвали ли сте Vanish за изпиране на петна на бебешки дрешки?

  • 8 118
  • 29
Вредно ли е да сложа Vanish, за да махна петната от дрешките на бебата? Какво мислите вие? какъв друг начин можете да ми препоръчате за изпиране на наакано от дрешките? Благодаря за отзивите  Hug
Виж целия пост
# 1
Слагала съм заради петната от ябълков сок. Така и не се изпраха. И петната, за които ти споменаваш- също  стоят. Бледи, но са си там. Sad
Виж целия пост
# 2
Не знам дали е вредно, но досега не съм успяла да премахна нито едно петно с Вениш. Голяма измама е.
Виж целия пост
# 3
Аз съм ползвала Вениш за изпиране на петната. Не е получавал изривания по кожата, но все пак зависи от детето.
Виж целия пост
# 4
Използвах един път Вениш и не съм особено доволна.Не е имала изриване по кожата или нещо такова ,но не ми махна петната от дрехите.
Виж целия пост
# 5
Аз не съм ползвала до сега Вениш на дрехите на детето,просто не съм се сблъсквала с по-упорито петно,което да не мога да махна от нейните дрехи  Rolling Eyes Незнам дали ще е вредно,съмнявам се  Rolling Eyes Използвай Вениш и после пак си изпери дрешката с бебешки прах и не вярвам да има проблем  Peace
Виж целия пост
# 6
Аз не бих рискувала.Кои дрешки са наакани?Ако използваш пелени за многократна употреба на по-високи градуси в пералната.Ако имаш предвид по мръсни дрешки аз слагам по 1 ч.л. сода за хляб към бебешкия прах и ми се махат повечето петна от пюретата.
Но за толкова малко бебе съм против разни белини и други химии
Виж целия пост
# 7
Не знам дали е вредно, но досега не съм успяла да премахна нито едно петно с Вениш. Голяма измама е.
Виж целия пост
# 8
Здравей!
Докато беше малка Стела я прах с Сано-прах за пране. Много съм доволна. Всичко махаше. Не ми се е налагало да използвам белина.
Все пак мисля, че ако сложиш белина и след това изпереш на по-високи градуси и накрая изгладиш няма да е проблем за детето. Все пак и помисли дали се обрива често и каква и е кожата.
Аз лично от Вениш съм доволна. Много рядко не съм изпирала петно с нея, а почти не съм имала пълна пералня с дрехи с петна.
Виж целия пост
# 9
Слагала съм, не е вредно, нали се изпира после  Simple Smile
Виж целия пост
# 10
Слагала съм, не е вредно, нали се изпира после  Simple Smile

и аз така мисля, освен това винаги пускам програма за допълнително плакнене на дрехите в пералнята
Виж целия пост
# 11
Една колежка ме светна, че всъщност трябва да се накисне дрехата с Вениш. Имам една памучна покривка с петна от лютеница. Crazy Изпрах я около десетина пъти с Ариел - останаха едни гадни жълти петна. Два дена стоя накисната с Вениш и се изпра. Wink Преди време и аз бях пробвала Вениш на едни лигавници с петна от ябълков сок, но тогава не ги киснах толкова дълго и съответно петната си останаха.
Виж целия пост
# 12
Аз пък съм доволна от Вениш.Поливам директно върху петното и след около час я пускам в пералнята.Ако обаче петното ти е старо/минало е вече едно пране/,може и да не стане.
Виж целия пост
# 13
И аз ползвам Vanish.И Meglio също, но въпросните петна с нищо не се изпират  Sick  Казах ми, че излизали с паста за зъби, но не съм пробвала още и не мога да кажа дали действа.
Виж целия пост
# 14
Ползвала съм вениш,меглио,белина,но има петна които не се изпират.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия