Участвали ли сте в радиоигри? В кое радио?

  • 579
  • 11
Здравейте!  Heart Eyes
Стана ми интересно да ви питам дали някой от вас е чувал и даже участвал в радиоигра? Има ли я все още?
В кое радио? Кой я води? В колко часа е играта?  И какво е представлявала? Спечелихте ли? Какво? И харесва ли ви?
Grinning
Виж целия пост
# 1
Играла съм, даже съм печелила - ваучер за ресторант, продукти за коса.
Виж целия пост
# 2
Учатсвала съм преди години. Имаше някаква игра по радио "Веселина". Спечелих скара  Laughing
Виж целия пост
# 3
Участвах редовно когато моя приятелка беше водеща. Предимно "печелех" билети за концерт.  Mr. Green
Виж целия пост
# 4
Никога до сега не съм участвала,но и много рядко слушам радио.Имам позната която от години е редовна в радио игрите и доста пъти е печелила.
Виж целия пост
# 5
 HugИграя редовно и съм печелила много награди. Предимно в игрите на местното ни радио Темпо, а също по такива с национален обхват.
Виж целия пост
# 6
преди години участвах в една телевизионна игра по телефона спечелих една торта Laughing от нямане какво да правя Grinning
Виж целия пост
# 7
Веднъж спечелих пица от О`Шипка, но заслугата не беше моя - колежка настояваше да звънна.
Иначе много слушам радио, особено по Z-Rock винаги знам отговорите на въпросите, но ме мързи да се обаждам.
Виж целия пост
# 8
Участвала съм много пъти и много съм печелила: ваучер за ресторант, пици, торти, билети за концерт, сокове и др. И винаги само в едно радио FM+ !
Виж целия пост
# 9
Аз съм печелила 600 лв от радио Витоша  Peace
Виж целия пост
# 10
Участвала съм и съм печелила три пъти, ама беше отдавна.
Виж целия пост
# 11
Поздравления за всички спечелили, но споределете по пикантно в кои игри? И в какво се състояла играта? Grinning
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия