Бръснене преди секцио?

  • 21 719
  • 95
Момичета, извинявам се за глупавия въпрос...но докъде те бръснат преди секцио? Само триъгълника или и срамните устни? Embarassed Embarassed Embarassed Най-вече ме интересува, ако има мами раждали в Майчин дом-София, каква е там практиката?

(Много моля без нападки... Интересува ме от медицински съображения.)
Виж целия пост
# 1
лично на мен ми обръснаха само малка част от горната част на триъгалника-само зоната в която е разреза и в последствие шева,но това в благоевград
Виж целия пост
# 2
Моят съвет е да си извършиш тази процедура самичка, а да не разчиташ на персонала в болницата. Чувала съм, че са грубички и те "дерат" едва ли не на сухо. Една позната ми каза, че не знаела и отишла косматичка, та я обръснали с някакво тъпо ножче, сложили й много малко сапун и поливайки с чайник със студена вода свършили работата #2gunfire
Аз лично се бях обезкосмила навсякъде предния ден, та не се наложи да се възползвам от "услугите" им, въпреки че акушерката беше наш човек и нямаше да ме "третира" като другите, предпочетох сама да си се обезкосмя.
Ти преценяваш, но ако те притесява дали всичко да обезкосмиш.....може би питай лекаря си, знам ли.... newsm78
Виж целия пост
# 3
И двата пъти като раждах(секцио)се бях обръснала сама в къщи.Всичко!
Виж целия пост
# 4
Аз предварително цялата се бях почистила, но в родилното решиха да минат още веднъж....и доколкото си спомням минаха само триъгълника...лошото беше, че ме обръснаха с някаква измислена самобръсначка (въпреки, че моята беше в чантата), след което целият ми триъгълник беше в гнойни пъпки.
Няма никакво значение как ще те обръснат, но няма да е зле да си носиш самобръсначката...постоянно с теб
Виж целия пост
# 5
Точно от това ме е страх, че някоя луда акушерка въобще няма да ми цепи басмата и ще ме одере цялата... А на мен ми излизат рани от подобно нещо. Sad Дори сама не смея да се обръсна, а и не мисля, че с корема ще мога без да се порежа (което е опасно при мен). Просто ми се иска да не се занимават с мен долу, нали и без това разрезът е горе?!?
Виж целия пост
# 6
Опитай да се избръснеш сама или помоли мъжът ти да ти помогне. Аз се справих самичка, в болницата ми бръснаха долната част на корема, не разбрах защо, като разреза е в началото на триъгълника  Rolling Eyes
Виж целия пост
# 7
autumnsphere защо не помолиш съпруга ти да ти помогне за процедурата, срам несрам по-добре човек на когото имаш доверие, отколкото непознати и груби персони..
Виж целия пост
# 8
Предполагам няма да е възможно само с депилатоар?... newsm78 Cry
Виж целия пост
# 9
Мен не ме е срам от мъжа ми въобще, ама не съм много убедена, че той няма да ме пореже също... Той не се бръсне никак често, има си една брадааа... Heart Eyes

А и съм чувала, че акушерките въобще не ги интересува, дали си се оправила преди един час вкъщи и пак държат да ти теглят ножа...
Виж целия пост
# 10
Аз влязох по спешност и тази процедура ми я направиха в болницата.Не бяха груби,ножчето го сложи пред мен,спун,топла вода,както си трябва с две думи.Бръсненето и клизмата не е нито толкова лошо нито чак болка за умиране.По-скоро трябва да се притесняваш след упойката как е.Късмет!
Виж целия пост
# 11
Бръсне се целият корем и целите гениталии. Най-добре мъжът ти да те обръсне вкъщи бавно и внимателно. Като отидеш в болницата, ако си избръсната добре, няма да те бръснат.
Виж целия пост
# 12
Аз раждах в Майчин дом, ама бях свършила работата преди това Sunglasses Съветвам те и ти така да направиш, защото ... абе съветвам те Twisted Evil Също така според мен всичко трябва и триъгълник и устни Peace Аз поне всичко бях махнала! Всъщност аз никога не съм молила мъжо да го прави. Взимам огледало слагам го на пода, клякам и действам   Mr. Green
Виж целия пост
# 13
Като отидеш в болницата, ако си избръсната добре, няма да те бръснат.

А дано си права...

И пак да питам: депилатоарът не е вариант май?

Dai4eto, теб не държаха да те обръснат втори път там, така ли?
Виж целия пост
# 14
Първия път се обръснах сама. Не се наложи да ме довършват в болницата. Но втория път ме приеха за секцио по спешност и ме бръснаха там. Всичко свалиха. Беше доста гадно.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия