Градски легенди

  • 1 196
  • 11
Не видях да има тема за това предаване.А то напоследък е по-интересно от Горещо.В началото водещата малко ме дразнеше,че се превземаше повечко,но напоследък е по сдържана.Снощи  гости бяха Гала и Яна-адреналинката.Учудващо, но и двете ми харесаха много.В събота гост беше Кали.Явно бремеността добре и влияе.След участието и преди време в шоуто на Азис-където се държа доста откачено сега беше доста по-нормална.Хареса ми.
Виж целия пост
# 1
Аз съм фен на предаването. 
Виж целия пост
# 2
Аз го гледам, но не го харесвам. Виолета за мен не е добра водеща, много се превзема, много е неестествена, задава въпроси, само по сценарии, което понякога я прави да изглежда много глупава, както преди малко с Гарелов. Гледам го само заради гостите.
Виж целия пост
# 3
Предаването и на мен много ми харесва, като сценарий, замисъл, разчубено е има и рубрики. Но да ви кажа Венета е по-добра водеща от Виолета!
Виж целия пост
# 4
Вадя темата от "древността", но искам да ви питам, някой гледа ли снощното предаване. И по-точно не разговора на Вили Сечкова с Мира Добрева, а този, който върви паралелно с нейния Wink Беше с някакъв пластичен хирург, който твърдеше, че някой наш висш държавник живее (на семейни начала) с МЪЖ, който вече е жена след операция за смяна на пола. Гложди ме кой ли е тоя късметлия  Mr. Green

Жокер - 2 осиновени деца преди въпросното съжителство да стане факт Wink
Виж целия пост
# 5
Аз харесвам  и предаването и водещата.
По-добре води от Венета Райкова, ако въобще могат да се сравнят. Нама го този клюкартско-махленски привкус на Горещо.
Виж целия пост
# 6
Вадя темата от "древността", но искам да ви питам, някой гледа ли снощното предаване. И по-точно не разговора на Вили Сечкова с Мира Добрева, а този, който върви паралелно с нейния Wink Беше с някакъв пластичен хирург, който твърдеше, че някой наш висш държавник живее (на семейни начала) с МЪЖ, който вече е жена след операция за смяна на пола. Гложди ме кой ли е тоя късметлия  Mr. Green

Жокер - 2 осиновени деца преди въпросното съжителство да стане факт Wink

Никой ли не е гледал, че да си коментираме  Mr. Green
Виж целия пост
# 7
Предаването и на мен много ми харесва, като сценарий, замисъл, разчубено е има и рубрики. Но да ви кажа Венета е по-добра водеща от Виолета!
Напълно съм съгласна с казаното  Peace.
Виж целия пост
# 8
В момента Емилия е в предаването.
Виж целия пост
# 9
Вадя темата от "древността", но искам да ви питам, някой гледа ли снощното предаване. И по-точно не разговора на Вили Сечкова с Мира Добрева, а този, който върви паралелно с нейния Wink Беше с някакъв пластичен хирург, който твърдеше, че някой наш висш държавник живее (на семейни начала) с МЪЖ, който вече е жена след операция за смяна на пола. Гложди ме кой ли е тоя късметлия  Mr. Green

Жокер - 2 осиновени деца преди въпросното съжителство да стане факт Wink

Никой ли не е гледал, че да си коментираме  Mr. Green

Кой е този държавник?
Виж целия пост
# 10
Аз харесвам  и предаването и водещата.
По-добре води от Венета Райкова, ако въобще могат да се сравнят. Няма го този клюкарско-махленски привкус на Горещо.

Споделям това мнение.Вили е не само най-красивата ни тв водеща, но и най-интересната.
А в онова предаване с д-р Енчев не се разбраха подробности, той само уж небрежно подхвърли, но няма право да разкрива самоличността.
Виж целия пост
# 11
Вадя темата от "древността", но искам да ви питам, някой гледа ли снощното предаване. И по-точно не разговора на Вили Сечкова с Мира Добрева, а този, който върви паралелно с нейния Wink Беше с някакъв пластичен хирург, който твърдеше, че някой наш висш държавник живее (на семейни начала) с МЪЖ, който вече е жена след операция за смяна на пола. Гложди ме кой ли е тоя късметлия  Mr. Green

Жокер - 2 осиновени деца преди въпросното съжителство да стане факт Wink

Никой ли не е гледал, че да си коментираме  Mr. Green

Кой е този държавник?

Ами айде де! Ти гледа ли го това предаване (22.02.2009)?
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия