Д-р Русева"офталмолог"1 и 3 градска болници-"изписва"очила на здрави деца!!!

  • 12 940
  • 8
Здравейте!Майка съм на 3 момченца,големият ми син-Мартин е на 3години и 9мес. и близнаци-Антон и Марио на 2годинки и 2мес.Мартин го родих недоносен,27 дни беше в кувиоз,като го изписаха го заведох на очен лекар.Всичко си му беше наред.С течение на времето,започнах да забелязвам,че леко криви едното око.Водих го в няколко клиники,но беше малък за по обстоен преглед.Препоръчаха ми доктор Русева в 3-та градска болница,личната им също е там-мнението й беше положително за въпросната лекарка.Заведох детето,прегледа го и му "изписа" очила.Купихме очила и пак при нея-на преглед.Тогава ми каза да го доведа пак след 6 месеца.Преди около 2 месеца почнаха на Антон да му излизат ечемици на едното око-като изчезне на горния клепач,се появява на долния.Реших и двамата да ги заведа там-"ПРИ СПЕЦИАЛИСТКАТА".1.на прегледа се държеше много неадекватно;2.попита ме защо не съм водила Марти на преглед през 2 месеца #Crazy;3.защо не съм му правила упражнения-на предишните прегледи нищо не споменаваше за тези упражнения.Днес ги заведох при доктор Топов.Оказа се,че Марти не е имал нужда от очила-напълно здрав е.Разбрах също така,че след упражненията вкъщи,доктор Русева вика пациентите си в кабинета да се упражняват срещу заплащане.По пътя на логиката какво излиза,че е сложила очила на сина ми за да ми взима парите след това за упражнения или,че нищо не си разбира от работата!?При нея е пълно с упражняващи се деца-кой знае колко от тях нямат нужда от очила и т.н.Ядосана съм много....Темата я пускам с надеждата да успея да предпазя и други хора от тази жена.Благодаря,че изчетохте всичко!  bouquetМного ще съм Ви благодарна,ако ми кажете къде да подам оплакване срещу нея.
Виж целия пост
# 1
Много неприятна история.  ooooh! Май за всичко трябва да ходим поне при двама лекари и накрая пак на никой не можеш да имаш доверие, а на собствената си преценка по точно такива въпроси не винаги можеш да разчиташ.  Confused
Дано някой даде идея как и къде да се оплачеш срещу въпросната "лекарка".
И най-важното - да са здрави дечицата!  Hug
Виж целия пост
# 2
Отвратително е, когато това се случва на дете. Явно наистина трябва поне при двама лекаря да се ходи за съжаление. Оплакване според мен можеш да подадеш в Здравната каса. Успех Peace
Виж целия пост
# 3
Благодаря за съчувствието момичета.Знам,че нищо няма да постигна,но ако всеки,които е пострадал от лекар се оплаче или може би подаде жалба или се стигне до съд-може би все някога ще има наказания за тези изроди.МОЯ СЛУЧАЙ Е НИЩО,ДАЖЕ НЕ МОГА ДА ГО СРАВНЯВАМ С МАЙКИТЕ,ПОСТРАДАЛИ БЕЗВЪЗВРАТНО ОТ ТАКА НАРЕЧЕНИТЕ"ДОКТОРИ.Вече нямам доверие на никои-даже и на личната им лекарка,а от три години сме при нея.
Виж целия пост
# 4
Аз пък съм много доволна от д-р Русева. На 2 годишна възраст сложих очила с доста голям диоптър. В момента нямам никакъв, без очила съм и всичко е к. Водя и синът си при нея и резултатите са отлични. Що се отнася до упражненията и плащането апаратите си ги е купувала тя и е нормално да се заплаща.
Виж целия пост
# 5
Дарина2000 ,радвам се,че си доволна от д-р Русева.Пожелавам много здраве на цялото ти семейство  bouquet!Но явно на мен такъв ми е бил "късмета".Нямам изгода да "опетнявам името й",ноооооооооо факт е,че сложи очила на детето ми без да има нужда от тях.Лек ден!
Виж целия пост
# 6
Здравейте попаднах на тази тема..и аз имам малки притеснения имаме дъщеричка вече на 1 годинка на около 6 месеца ходихме при Д-р Русева(след като бях чула отлични отзиви за нея) причината да идем беше въпросното кривене на очето..каза да идем на около годинка началото на май ходихме пак.След направеният преглед се оказа че малката трябва да сложи очила веднага щом проходи стабилно защото виждала нещо но не какво трябва каза диоптер 1.5..което не е малко за дете на нейната възраст.Незная имам много големи съмнения че имаме нужда от тези очила?Не може дете което не вижда добре да ми хваща най-малката трошичка която и е паднала...а забелязвам че дори като ме дръпне за косата и остане мой косъм на пръсчетата и си играе с него..?Как би могла да го прави това да си го прехвърля през пръсчетата ако наистина има проблем и не вижда?Бих помолила някой ако знае да ми даде кординатите на друг дет.офтамолог от който е доволен да не получи по същият начин да се мъчим с очила от които нямаме нужда????БЛАГОДАРЯ ВИ ПРЕДВАРИТЕЛНО!!!Напълно съчуствам на изпатилата майка....

Виж целия пост
# 7
Здравей! mama`na`emi !Ако искаш,пиши ми на лични(може и да се чуем),ще ти дам координати на наистина добър лекар.Средния ми син този месец ще го водя при него,защото се налагада му сложи ме очила.Приятен ден!
Виж целия пост
# 8
 elito-3 ,моето дете също носи очила 8 месеца без да е имало нужда.И ние бяхме при въпросната лекарка.Сега като се разрових из нета прочетох,че е нормално малките деца да имат далекогледство до +3 диоптъра и че с течение на времето диоптрите намаляват и очила не са нужни.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия