Шишета Tupperware

  • 4 016
  • 10
Здравейте!
Имам 2 шишета Tupperware - подарък са ми, но за съжаление бибите им се износиха и не мога да ги ползвам.
Искам да попитам някой дали знае къде продават биберони за тези шишета, тъй като до сега не съм ги срещала в никой магазин от където пазарувам.
Виж целия пост
# 1
Дори не съм ги чувала.... Rolling Eyes
Виж целия пост
# 2
с дистрибутори се разпространяват
Виж целия пост
# 3
А дали знаете координати на един такъв дистрибутор?
Виж целия пост
# 4
здравейте !Вчера бях на представяне на продукти в Сливен
Там беше представителката от София-Божена....
Продуктите наистина са много хубави
За телефон ще проверя и ще ви кажа
Виж целия пост
# 5
Здравейте вчера бях на парти имам 2 купи за месене много са удобни и 2 вълшебни миксера малък и голям вършат страхотна работа,от детската серия нищо нямам.Съдовете за физер са перфектни.Има много хубави неща ама не всичко може да си позволи човек тази година пак са им вдигнали цените.
Виж целия пост
# 6
0889740073, Роза.
Присъствала съм ма нейна презентация тук във Варна. Инъче жената е от СФ.
Тя ще ти помогне   bouquet
Виж целия пост
# 7
 СЪДОВЕТЕ НА  TUPPERWARE СА УНИКАЛНИ, КОЙТО НЕ Е ПОЛЗВАЛ ИЛИ ЧУВАЛ ЗА ТЯХ СПОРЕД МЕН Е ПРОПУСНАЛ ЕДИН ИЗКЛЮЧИТЕЛЕН ПРОДУКТ.
 ПРЕДИ 10 ГОДИНИ СТАНАХ ДИСТРИБУТОР НА СЪДОВЕТЕ И ОЩЕ РАБОТЯ.
 КЛИЕНТИТЕ  / ОТ ПРЕДИ 10 ГОДИНИ/ ОЩЕ  СЕ ИНТЕРЕСУВАТ И СИ ПАЗАРЯТ ЗА ДОМАКИНСТВАТА САМО  ТАКИВА СЪДОВЕ.
 КОЙТО СЕ ИНТЕРЕСУВА МОГА ДА МУ ДАМ ПЪЛНА ИНФОРМАЦИЯ ЗА СЪДОВЕТЕ, МОЖЕ ДА МЕ ТЪРСИТЕ НА ТЕЛ: 052 603832 или 052 310436
моб. 0897 590044
Виж целия пост
# 8
и кое им е Уникалното, като изключим цената  newsm78
Виж целия пост
# 9
уникално ги прави качеството,способността за съхранение на продуктите-от 2 до 3 пъти по-дълго се съхраняват ,отколкото в други съдове.херметически се затварят,тези които са за приготвяне на храна са много рационални-приготвят се много по-бързо
съответните храни,отколкото без такъв съд/магически миксер,купа за тесто/;имат гаранция 30години и са изработени от медицински полимери-
от тях се правят имплантите за човешкото тяло(лиценза за полимера е откупен за медицината)
Виж целия пост
# 10
Благодаря за отговорите ...
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия