Полезно!!!

  • 762
  • 6
Реших да споделя това,след като аз самата научих толкова нови неща от вас baby_neutral
Ако имате проблем с кожата на дупенцето на бебо,и никакви кремчета не помогнат,опитайте с пача мас!Това нещо извърши чудо при нас,след 15-20 дена мъки.Опитвахме с какво ли не....това беше спасението.Дано не ви се налага,но все пак-пробвайте и при леко зачервяване-ще останете изумени от действието и.Върши чудеса на часа!
Дано да съм ви полезна!
Виж целия пост
# 1
А откъде си я набавяш? Rolling Eyes
Виж целия пост
# 2
Продава ли се някъде?
Виж целия пост
# 3
 И аз се интересувам от това, от къде си я намираш.....
Виж целия пост
# 4
Когато дупето на Деси беше станало буквално на дупки в следствие на диария я мазах с претопена свинска мас. Преди това мазах с какво ли не, включително и с Бактрубан за 18 лв. Shocked Shocked
Виж целия пост
# 5
Със свинска мас ефекта не е същия.тя само изхранва кожата,докато пачата, не допуска водата/урината/ до кожата въобще!Казват ,че навремето си мажели обувките,за да не пропускат вода....
Най-лесно става,ако си купите патешки фенери/ако намерите цели по- добре/.Във всички магазини за месо се намират и не са скъпи.Сваряват се,отделя се мазнината и се преварява мас.Съвсем малко ще ви свърши работа.При нас още с първото намазване кожата започна да избледнява.
Успех!!! Naughty
Виж целия пост
# 6
Въпреки че аз няма да си мажа детето с мас (не Ви ангажирам, нито влизам в спор), да питам-не се ли спарва кожата на детето, когато се намаже с мас newsm78
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия