За вредата от тютюнопушенето през бременността в "Часът на Милен Цветков"

  • 1 365
  • 10
Това беше в анонса за предаването-предполагам ще е интересно за всички бъдещи майки Wink
Виж целия пост
# 1
Аз съм сигурна, че всички бъдещи и настоящи майки знаят за вредата от тютюнопушенето по време на бременност. И все пак!
Някои ще ги откажат, други не, независимо от предавания, роднини и възмутени погледи.
Виж целия пост
# 2
Снощи слушах неонтоложката, която завежда отделение в болница и много ми хареса какво каза - В последно време има стремеж да се омаловажава вредата от пушенето. Дано поне 1 бъдеща майка се откаже от цигарите покрай този филм(поне в периода на бременност и кърмене)......
Виж целия пост
# 3
Някои ще ги откажат, други не, независимо от предавания, роднини и възмутени погледи.
да,да  Sunglasses
Виж целия пост
# 4
Мен лично ме дразни, че въпреки знаенето за вредата, най-редовно виждам теми ала "1-2 цигари нали не вредят.." , "помооощ пуши ми се! Колко цигари може.."" и от сорта глупави въпроси...
Виж целия пост
# 5
Има хора, които нищо не може да ги спре, но всеки си носи отговорността. Хубаво е да има предавания, в които да се говори по тези теми, но се съмнявам, че някой ще се стресне.
Виж целия пост
# 6
Дано наистина има бъдещи майки, които да откажат цигарите, гледайки предавания и филми, посветени на вредата от тютюнопушенето.
Лошото е, че повечето жени, които пушат по време на бременността си добре знаят какви са вредите....
Виж целия пост
# 7
Който си го има в главата ,си го има.И на всеки час да излъчват подобни предавания,като няма кой да се замисли,ефекта ще е нулев.
Виж целия пост
# 8
Изпуснах го.
Беше ли интересно?
Виж целия пост
# 9
За мен това е недопустимо. Да вредиш на детето си съзнателно. Може да съм крайна, но това е моето мнение.
И двата пъти веднага спрях цигарите и алкохол.
С цигарите май за постоянно си казахме сбогом Naughty Много съм доволна от този факт. Grinning
Меги,интересно ми беше, до колкото гледах. Полезни неща се казаха. Дано повече бъдещи мамчета са го гледали и са се замислили.
Виж целия пост
# 10
Който си го има в главата ,си го има.И на всеки час да излъчват подобни предавания,като няма кой да се замисли,ефекта ще е нулев.
  Така е! Бях пушач, но и ерудиран човек Mr. Green (умря циганката дето ме хвалеше!) И понеже знаех, естествено, за вредата от тютюнопушенето върху плода ги отказах, когато разбрах за бременността си. Жалко, че измислиха всякакви глупости за успокоение на безхарактерни бъдещи майки - от рода на "ако съм пушачка, не трябва да ги спирам от раз и съвсем, щото това ще е шок за организЪма ми" и др. такива.
Сега си бременея спокойно и не ме гложди чувството за вина, че за единия вреден навик мога да прецакам здравето на бебка Peace
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия